Prezerwatywy jak skarpetki, czyli o dopasowaniu w modzie i w łóżku

Jak niewerbalnie wyrazić swój nastrój, idąc do pracy, która wymaga określonego outfitu? Jak od czasu do czasu urozmaicić swój standardowy styl i spróbować w ciekawy sposób go ożywić? I w końcu – jak czuć się dobrze i „swojo” nawet wtedy, kiedy sytuacja niekoniecznie pozwala to uzewnętrznić? Jest na to wszystko pewien sposób – skarpetki. Te dłuższe i kolorowe są modne już od dłuższego czasu, a noszenie ich może świadczyć nie tylko o posiadaniu dystansu do siebie, ale może też sugerować o tym, co lubimy, jak się czujemy i jacy jesteśmy. Zdaje się, że wiemy o tym i nie boimy się dopasowywać tego elementu garderoby do indywidualnych upodobań. Podobnie powinniśmy działać w przypadku prezerwatyw.

Prezerwatywy jak skarpetki Shutterstock.com

Mimo wielu możliwości jakie daje teraz moda, wciąż zdarza się, że zakładamy na siebie ubrania, w których nie czujemy się w 100% komfortowo i które nie odzwierciedlają naszych charakterów. Czasem wynika to z obawy przed reakcją innych, czasem z poczucia obowiązku dostosowania się do reszty lub podążania za aktualnymi trendami. Szczególnie u mężczyzn daje się zauważyć to, że niekiedy wolą oni stawiać na bezpieczne stylizacje, o stonowanych barwach i klasycznych krojach. Można się jednak domyślać, że czasem i w takich zestawieniach panowie chcieliby przemycić cząstkę siebie i w jakiś sposób dostosować ubranie do własnych upodobań.

I tu odpowiedzią są skarpetki, które w najróżniejszych formach można dostać w coraz większej ilości miejsc. Dłuższe i krótsze, w paski lub w kropki, w różnych kolorach i o różnych grubościach. Dobierać można do indywidualnych upodobań, co może zwyczajnie ożywić stylizacje albo nawet zakomunikować o konkretnych zainteresowaniach, pasjach, czy … preferencjach żywieniowych.

Można też powiedzieć, że skarpetki z konkretnymi motywami stały się swego rodzaju dowodem na to, że dobrze znamy drugą osobę. Jest to przecież często wręczany prezent, który można łatwo spersonalizować i dopasować do obdarowywanej/ego.

Podsumowując: skarpetki, łatwiej niż jakikolwiek inny element garderoby, pozwalają wyrazić siebie. Tutaj rzadziej podążamy za określonymi oczekiwaniami. Pozwalamy sobie, by wybór zależał jedynie od naszych własnych preferencji. I tak samo powinno wyglądać podejmowanie decyzji odnośnie prezerwatyw. Skoro różnimy się między sobą; mamy inną anatomię, różne potrzeby, pragnienia i doświadczenia, to dlaczego mamy wszyscy korzystać z takich samych gumek? Przecież aktualnie dostępnych jest tak wiele rodzajów tego środka antykoncepcji, który już nie tylko chroni przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale może też potęgować odczuwane w łóżku doznania.

Mamy grubsze i cieńsze, gładkie lub z wypustkami, pokryte mniejszą lub większą ilością lubrykantu. Dostępne są też różne rozmiary, także nic nie stoi na przeszkodzie, by przymierzać, testować i zmieniać. Warto robić to aż do momentu, w którym znajdziemy idealny dla nas samych wariant. Albo jeszcze lepiej – zanim zaczniemy próbować wszystkich, postarajmy się określić, jaki styl przyjemności definiuje nas w łóżku. Co lubimy, a czego nie. Na czym nam zależy. Potem postarajmy się dobrać do tego odpowiednie narzędzie (czyt. prezerwatywy) i oceńmy, czy trafiliśmy. Może uda się za pierwszym razem. Jeśli nie – nie rezygnujmy z poszukiwań. Bo gdy już znajdziemy te właściwe prezerwatywy, odczuwana podczas zbliżeń rozkosz może stać się znacznie przyjemniejsza.

Durex, prezerwatywyMotor Presse Polska/Max Pflegel

Pierwszym krokiem w doborze dopasowanych do nas samych prezerwatyw jest porzucenie myślenia, że „to tylko forma zabezpieczenia” lub „wszystkie wywołują takie same wrażenia”. Poniższe warianty to tylko przykłady dostępnych w ofercie Durex prezerwatyw. Przykłady, które jednak wystarczają, by z takimi stereotypowym myśleniem skończyć.

Durex, prezerwatywyMotor Presse Polska/Max Pflegel

Durex Invisible Supercienkie

Najcieńsze w całym portfolio Durex. Stworzone dla tych, którzy pragną maksymalnej bliskości, a jednocześnie zależy im na bezpieczeństwie.

 

Durex, prezerwatywyMotor Presse Polska/Max Pflegel

Durex Feel Thin Fetherlite Elite

Pokryte dodatkową ilością lubrykantu. Dla tych, dla których tak samo ważna, jak bliskości jest gładkość i lepszy poślizg.  

 

Durex, prezerwatywyMotor Presse Polska/Max Pflegel

Durex Feel Thin XL

Powiększone – dla tych, którzy cenią sobie wolność i komfort podczas zbliżeń.

 

Durex, prezerwatywyMotor Presse Polska/Max Pflegel

Durex Intense

Stworzone z myślą o niej. Pokryte prążkami i wypustkami, a także zwiększoną ilością lubrykantu wywołującego uczucie rozgrzania, chłodzenia i mrowienia. W sam raz dla tych, dla których liczą się spotęgowane doznania.

Wybierać naprawdę jest z czego i naprawdę warto otworzyć się na te możliwości. A jeżeli któryś z opisanych wyżej wariantów przemówił do Ciebie nad wyraz to mamy dobrą wiadomość – aktualnie każdy z tych czterech rodzajów prezerwatyw można zakupić w zestawie ze skarpetkami, które kolorem i napisem nawiązują do danego wariantu. Te sety to limitowane propozycje od Durex na Dzień Chłopaka, które dostępna są w Strefie Marek Allegro. Może warto podsunąć ten pomysł partnerce? Albo samemu sprawić sobie taki prezent?  Jeśli chcesz mieć większą pewność, że za pierwszym razem trafisz w idealny dla siebie rodzaj – wypełnij quiz, który dostępny jest na stronie www.durex.pl.

Zobacz również:
Jeśli regularnie od dłuższego czasu trenujesz z ciężarami, zapewne w Twoim repertuarze znaleźć można wiele schematów wykonywania serii i powtórzeń. Drop sety, gigantserie, superserie, serie piramidalne – każda z nich ma swoje wady i zalety. Przyglądamy się bliżej tym ostatnim, ale w nieco odmiennym wariancie. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ