[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Prezenty na Dzień Ojca: MH radzi

Nie masz jeszcze prezentu? Nie szkodzi. Rzuć okiem na naszą listę, a z pewnością znajdziesz coś, co sprawi radość Twojemu ojcu - osobie, która wprowadzała Cię w męski świat. Dla aktywnych i nie tylko.

Dzień Ojca
Karafka Vintage

Są takie okazje, gdy stawianie flaszki wódki na stole nie jest w dobrym tonie. Co innego karafki. Ta, ręcznie robiona, wraz z sześcioma kieliszkami, ucieszy i patrzących, i pijących. Do tego pojemność ma zacną, bo 800 ml. Prezent, który doceni każdy mężczyzna.

www.krosno.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Dzień Ojca
Gipara Kettlebell gumowany

Kto powiedział, że Twój tata nie może być w świetnej formie? Ten doskonały treningowy sprzęt, który powodzeniem może zastąpić całą siłownię, pokryto gumą, dzięki czemu bez obaw można ćwiczyć we własnym salonie – powłoka gwarantuje, że nie  nawet drewniana podłoga będzie bezpieczna. Resztę zalet kettla już znasz.

www.gipara.pl 

REKLAMA

Maximatic EBK-200

Nic wyrafinowanego, ale za to z jaką funkcjonalnością. Koniec z okruszkami walającymi się po całym blacie, zastawionym zlewem i plamami na podłodze. To małe centrum śniadaniowe pozwoli przyrządzić kawę, ciepłe pieczywo oraz jajecznicę nie ruszając się z miejsca. Męski prezent.

www.amazon.com

REKLAMA

REKLAMA

Dzień Ojca
Zestaw do golenia L’occitane Cade

To niezwykła seria produktów do pielęgnacji oparta na olejku z jałowca, który ma właściwości antyseptyczne, regenerujące i dodatkowo chroni twarz przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Najlepszą rekomendacją kosmetyków L’Occitane jest fakt, że są one na wyposażeniu łazienek w sieci hoteli Four Seasens.

www.pl.loccitane.com

REKLAMA

Aparaty Ricoh WG

Ekstremalne kamery Ricoh z serii WG są gotowe na niemal każdą sytuację. Bez dodatkowej obudowy zapewniają wodo- i wstrząsoodporność. Dzięki wydajnej matrycy oraz możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD gwarantują zdjęcia i filmy doskonałej jakości. Idealne dla każdego miłośnika gadżetów.. 

www.morele.net

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij