Prezenty na Dzień Ojca

Nie masz jeszcze prezentu? Nie szkodzi. Rzuć okiem na naszą listę, a z pewnością znajdziesz coś, co sprawi radość Twojemu ojcu - osobie, która wprowadzała Cię w męski świat. Dla aktywnych i nie tylko.

Dzień Ojca
Karafka Vintage

REKLAMA

Są takie okazje, gdy stawianie flaszki wódki na stole nie jest w dobrym tonie. Co innego karafki. Ta, ręcznie robiona, wraz z sześcioma kieliszkami, ucieszy i patrzących, i pijących. Do tego pojemność ma zacną, bo 800 ml. Prezent, który doceni każdy mężczyzna.

www.krosno.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Dzień Ojca
Gipara Kettlebell gumowany

REKLAMA

Kto powiedział, że Twój tata nie może być w świetnej formie? Ten doskonały treningowy sprzęt, który powodzeniem może zastąpić całą siłownię, pokryto gumą, dzięki czemu bez obaw można ćwiczyć we własnym salonie – powłoka gwarantuje, że nie  nawet drewniana podłoga będzie bezpieczna. Resztę zalet kettla już znasz.

www.gipara.pl 

REKLAMA

Maximatic EBK-200

REKLAMA

Nic wyrafinowanego, ale za to z jaką funkcjonalnością. Koniec z okruszkami walającymi się po całym blacie, zastawionym zlewem i plamami na podłodze. To małe centrum śniadaniowe pozwoli przyrządzić kawę, ciepłe pieczywo oraz jajecznicę nie ruszając się z miejsca. Męski prezent.

www.amazon.com

REKLAMA

REKLAMA

Dzień Ojca
Zestaw do golenia L’occitane Cade

REKLAMA

To niezwykła seria produktów do pielęgnacji oparta na olejku z jałowca, który ma właściwości antyseptyczne, regenerujące i dodatkowo chroni twarz przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Najlepszą rekomendacją kosmetyków L’Occitane jest fakt, że są one na wyposażeniu łazienek w sieci hoteli Four Seasens.

www.pl.loccitane.com

REKLAMA

Aparaty Ricoh WG

REKLAMA

Ekstremalne kamery Ricoh z serii WG są gotowe na niemal każdą sytuację. Bez dodatkowej obudowy zapewniają wodo- i wstrząsoodporność. Dzięki wydajnej matrycy oraz możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD gwarantują zdjęcia i filmy doskonałej jakości. Idealne dla każdego miłośnika gadżetów.. 

www.morele.net

Zobacz również:
W październiku zaliczyłem 33 treningi, poświęcając im łącznie 39 godzin. Spaliłem łącznie 27 367 kcal. Nie wiem, ile razy uderzyłem w treningową tarczę, worek czy sparingpartnera. Nie wiem też, ile ciosów przyjąłem, choć kilka z nich pamiętał będę długo. Niczego nie żałuję.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA