Pomysły na żarty na Prima Aprilis

Niektóre są lepsze, inne gorsze, ale primaaprilisowe żarty mają swoją tradycję i nie zamierzamy jej zmieniać. A wy?

Prima Aprilis Shutterstock.com

Wiekopomny kawał zrobiła stacja BBC w 1957 roku. Telewizja oznajmiła, że rolnikom ze Szwajcarii udało się zebrać pierwsze plony spaghetti, a w materiale  wideo występowali uśmiechnięci rolnicy, zbierający z drzew makaron. Tysiące osób dzwoniło do BBC z prośbą o informację, jak wyhodować spaghetti w przydomowych ogródkach. Teraz w epoce fake-newsów nie takie rzeczy widzieliśmy, ale wtedy to była duża rzecz. Nie mamy takiego jak BBC rozmachu, ale kilka inspirujących klasyków znaleźliśmy. Niektóre są niewinne, inne zdecydowanie odradzamy, jeśli nie zjedliście razem beczki soli. 

REKLAMA
 1. Wsypanie soli do cukierniczki w biurowej kuchni jest głupie, ale sprawdza się zawsze.
 2. Zrób print screen pulpitu na kompie kolegi i ustaw fotografię jako tło pulpitu (wszystkie pliki wrzuć do jednego folderu i podepnij do paska zadań).
 3. Pomalowanie kostki mydła bezbarwnym lakierem do paznokci sprawi, że chcący umyć ręce z równym skutkiem mógłby próbować je umyć jabłkiem.
 4. Masa kremowa w ciasteczkach Oreo świetnie się zastępuje pastą do zębów.
 5. A szampon w ciemnej butelce świetnie się zastępuje mlekiem lub keczupem.
 6. Rozkręć słuchawkę prysznicową i włóż do środka kostkę rosołową. Jeżeli mieszkasz z wegetarianką, włóż kostkę warzywną.
 7. Zrobienie kostek lodu z Mentosami w środku działa z colą ciut wolniej, ale równie wybuchowo. [do wykorzystania tylko na przyjęciu na wolnym powietrzu - w mieszkaniu masz gwarantowaną wojnę]
 8. Rozwieś na osiedlu kartki z ogłoszeniem: "Konkurs na najgłośniejszy wrzask! Zadzwoń pod numer XXXXX i krzyknij najgłośniej, jak umiesz. Automat zmierzy natężenie krzyku w decybelach. Do osoby, która krzyknie najgłośniej oddzwonimy. Do wygrania nagroda 200 złotych!”. Podaj oczywiście w ogłoszeniu numer kolegi, z którym siedzisz w pokoju, żeby mieć podgląd na rozwój sytuacji. [nie jesteśmy pewni, czy to legalne, bo RODO]
 9. Pusta klatka ustawiona na korytarzu w pracy z napisem „Proszę nie dotykać węża” też może być niezła.
 10. Przestaw wszystkie zegarki, gdy ona zaśnie, o godzine do przodu i spodziewaj się telefonu spod zamkniętej firmy. [uwaga - w pracy zdalnej działa tak sobie] 
 11. Nieśmiertelny, chociaż śmiertelnie niebezpieczny numer z przeźroczystą folią spożywczą naciągniętą na muszlę sedesu działa. Na obie płcie*. 
 12. Ale już wyjęcie baterii z pilota przed meczem Polska – Anglia robi z Ciebie żałosnego dowcipnisia, którego słusznie należy ukarać.

* Numer z folią spożywczą jest jak rosyjska ruletka: jeśli ofiara zdecyduje się na "dwójkę", możesz zginąć. 

Zobacz również:
REKLAMA