Polska drifterka w nowej produkcji Netflixa!

„Nie ma rzeczy niemożliwych” to stwierdzenie wydaje się być prawdziwe, przynajmniej w przypadku Karoliny Pilarczyk. Pilarczyk, znaną dotychczas ze świata polskiego i europejskiego motorsportu już za chwilę pozna cały świat… 

drift, Pilarczyk, Netflix

Karolina Pilarczyk - najbardziej znana polska drifterka, która jako jedyna kobieta z Europy jeździ w amerykańskiej lidze driftingowej, europejskie rundy wygrywa jedną po drugiej.  W czerwcu odbyły się zawody 3 i 4 rundy europejskiej ligi driftu.

Trzecia runda zawodów rozegrana we włoskiej Modenie, była dla Karoliny Pilarczyk niezwykle udana. Tor, który być może dla niektórych jest trudny, Karolinie dał pełne spektrum zaprezentowania swoich drifterskich umiejętności. „Lubię ten tor, bo jest wymagający ale to tylko sprawia, że nie mogę sobie pozwolić na chwile rozproszenia. Nie było przejazdu, który nie sprawiłby mi radości i satysfakcji. Predator spisywał się wspaniale, o co zadbał Mariusz Dziurleja, mój team manager. Razem stworzyliśmy trio nie do pokonania” - śmieje się Karolina.

Karolina nie dała szans swoim rywalkom w serii Queen Of Europe, pokazując. Pierwsze miejsce na podium było potwierdzeniem jej wspaniałych przejazdów, ciężkiej pracy i wymagającej rozgrywki, bowiem rywalki, dysponujące równie potężnymi samochodami także ambitnie walczyły o zwycięstwo.

Trasa 4 rundy, która odbywała się we Francji w La Chapelle , przebiegała nie na torze a po a krętych, górskich drogach w Alpach Francuskich. „Trudna runda górska zawsze daje dużo adrenaliny - tu każdy błąd kończy się poważnym uszkodzeniem auta, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem” mówiła przed kwalifikacjami Karolina. „Auto spisuje się znakomicie, zostało gruntownie sprawdzone po zawodach w Modenie, więc nie powinno być niespodzianek - walczymy o utrzymanie 1-go miejsca w lidze kobiecej” dodał Mariusz Dziurleja.

Ich przewidywania spełniły się w 100 %. Karolina zaliczyła kwalifikacje wśród najlepszych zawodników oraz po raz kolejny zdobyła pierwsze miejsce w kobiecej lidze europejskiego driftu, umacniając tym samym swoją pozycję w klasyfikacji generalnej tej konkurencji. Auto spisało się dobrze, Karolina była w bardzo dobrej formie, dlatego choć nie było łatwe, wszystko skończyło się kolejnym, w pełni zasłużonym zwycięstwem.

Karolina wysoko uplasowała się także w klasyfikacji generalnej, po czterech rundach tegorocznych zawodów, Karolina Pilarczyk znajduje się na 10 pozycji wśród najlepszych drifterów z Europy oraz na pierwszej pozycji wśród driftującej płci pięknej. 

W tym tygodniu polska driftera osiągnęła kolejny sukces. Telewizja Netflix udostępniła właśnie zapowiedź nowego, motoryzacyjnego show „Hyperdrive”. Przedsięwzięcie, którego współproducentem jest hollywoodzka gwiazda Charlize Theron, to jak dotąd największa tego typu produkcja stacji.

„To będą najbardziej spektakularne zawody samochodowe. Na jego potrzeby, wielki przemysłowy kompleks został przekształcony w najbardziej szalony tor wyścigowy jaki można sobie tylko wyobrazić” tak o swoim programie mówią jego twórcy. Kilkunastu śmiałków z całego świata, starannie wyselekcjonowanych, zmierzy się na nim, pokonując swój strach, słabości i ograniczenia.

Wśród nich, Polka - Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu - Karolina Pilarczyk. „Moim celem jest pokazanie publiczności, że nie ma ograniczeń” zapowiada w teaserze nasza mistrzyni. Znając Karolinę oraz możliwości jej Predatora, niczego nie można wykluczyć. Na swoim Facebooku Karolina dodała: „Niesamowita przygoda, fantastyczna adrenalina, rewelacyjni kierowcy. Wariactwo na całego - jedna z najfajniejszych rzeczy jaka przydarzyła nam się w życiu!” . 

Premiera tego widowiska już 21 sierpnia w telewizji Netflix.

REKLAMA