[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Pewne sposoby na zawał serca - w krzywym zwierciadle

Nikt nie jest nieśmiertelny, ale niektórzy są bardziej śmiertelni niż pozostali. Do tego wydaje się nam, że ci bardziej śmiertelni to wszyscy inni, a nie my. Nic bardziej błędnego. Oto sprawdzone sposoby, by trafił nas jasny szlag na miejscu.

zawał serca, śmierć

1. Nie zapisywałeś tego? Niemożliwe!

Już kończysz pracę, gdy podchodzi taki zbój, gad jeden, i prosi, żebyś pokazał mu inny dokument. Otwierasz, zamykasz. Zapisać zmiany? Ten mówi do Ciebie, szemrze niby strumyk, słuchasz. Odruchowo klikasz „Nie”. Naprawdę nie robiłeś Ctrl+S? Zawał.

2. Jesteś nie do zdarcia na imprezach

Postanowiłeś wypijać tyle, ile podają statystyki i twardo nie odpuszczasz ani grama. Czasem nawet statystykę podciągasz, bo przecież niemowlęta nie piją. A jak pić bez fajek? Impossible. Tak trzymać. Brawo. Szacun. Rispekt. Zawał.

REKLAMA

Przeczytaj też: Ignorantem być - w krzywym zwierciadle

3. Słyszysz, że dziecko wcale nie prosiło się na ten świat

Aaa, to Twoje dziecko. I właśnie Cię informuje, że między gimnazjum a liceum zrobi sobie taką przerwę, może roczną, się jeszcze zobaczy, i żebyś nie realizował swoich niespełnionych ambicji tego dziecka kosztem. Dziecka, które się nie prosiło wcale. Bo oczywiście są takie dzieci, które się na świat prosiły, prawda? Zawał.

4. Dowiadujesz się, że zawsze jesteś taki

I oczywiście nigdy jej nie rozumiałeś. Teraz też nie. Zwłaszcza nie rozumiesz tego, że nie wróciła na noc, a rano widziano ją, jak wychodzi z mieszkania swego byłego chłopaka. „Oczywiście że nic nie było, musieliśmy wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?” No, łatwo nie jest. Tylko jedna rzecz uchroni Cię przed więzieniem za morderstwo w afekcie - zawał.

5. Badać to się muszą chorzy, nie zdrowi ludzie

Teoria jak teoria, choć gdzieś słyszeliśmy, że chorzy to się muszą leczyć, a zdrowi właśnie badać. Ale to może plotki. Najważniejsze, że ma się dobre samopoczucie i przekonanie, że prawdziwy facet ze sobą się nie cacka. Cokolwiek słowo „cacka” oznacza, to jest super. Zawał.

6. W firmie kryzys, więc wszystkie ręce na pokład

Obowiązkowość godna szacunku, tyle że kryzys trwa już 6. rok, a „wszystkie ręce” oznaczają głównie Twoje dwie. Także podczas weekendów, urlopów i świąt Wielkanocy. „Odpocznę na emeryturze” – tak dowcipnie odpowiadasz. Lekarze na OIOM-ie będą pękać ze śmiechu. Zawał.

7. Straszny mękoła ten facet od ubezpieczeń. Nie odbieram.

Domy to się palą na Podkarpaciu, a nie na strzeżonym osiedlu – banda naciągaczy. Co to za dziwny swąd? Czujesz? Skąd tu tyle dymu?! O, k... mać!!! Zawał.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij