Oświadczyny - zrób to jak mężczyzna

Jeśli już zdecydowałeś, że to ta jedyna, czas znaleźć ten jedyny pierścionek z diamentem, który ją zachwyci.  

oświadczyny shutterstock.com

1. Poradź się jej przyjaciółki. Najlepiej zna gust Twojej przyszłej narzeczonej i podpowie, o jakim pierścionku ona marzy.

2. Przyjrzyj się, jaką biżuterię nosi na co dzień. Pierścionek będzie na jej palcu cały czas, dlatego powinien współgrać ze stylem, w którym czuje się najlepiej.

3. Uważnie słuchaj i oglądaj jej profile społecznościowe. Kobiety wiedzą, że mężczyźni czasami potrzebują inspiracji, więc rozrzucają wskazówki w postaci polubionych zdjęć na Instagramie czy Pintereście.

Skąd masz wiedzieć, że to właśnie ta kobieta?

 Współczesny facet spotyka zarówno w realu, jak i wirtualu mnóstwo kobiet. I skąd ma wiedzieć, czy to właśnie ta? Czy za chwilę nie spotka lepszej? Niejaki Herb Robbins sformułował następujące twierdzenie, które pomoże Wam ograniczyć liczbę poszukiwań: Innymi słowy: jeżeli chcesz szukać do 40., zacząłeś randkować w wieku 18 lat, a rocznie spotykasz dwie interesujące kobiety, to oznacza, że po spotkaniu 16. kobiety nadszedł czas decyzji. Szanse, że spotkasz kogoś lepszego, są minimalne.

M – wiek, w którym uważasz, że już powinieneś się ożenić.

W – wiek, w którym zacząłeś się na poważnie spotykać z kobietami.

N – ilość kobiet, z którymi spotykasz się w ciągu roku.

e – liczba Eulera: podstawa logarytmu naturalnego = 2,71.

S – ilość prób, które wystarczą do podjęcia decyzji.

ZOBACZ TEŻ: Szczęśliwe małżeństwo - fakty i mity

Żona na zdrowie

25 – o tyle procent bardziej skłonni do regularnego biegania są żonaci faceci niż single (według badań Royal Economic Society).

Sposób na oświadczyny

1. Dla romantyków

Twoja ukochana na pewno pamięta miejsce pierwszego spotkania, randki czy pocałunku. Warto właśnie tam paść na kolana, by poprosić ją o rękę. Trochę sentymentalnie, trochę retro, ale bardzo romantycznie.

2. Dla nieśmiałych

Kolacja przygotowana w domu to wcale nie jest opcja minimum. Ważne tylko, żebyś naprawdę się do niej przyłożył: makaron z owocami morza (krewetki lub mule) jest prosty w przygotowaniu, a robi wrażenie. Do tego wino, muzyka, kwiaty – i masz nastrój jak w restauracji, bez tłumu gapiów.

PRZECZYTAJ: 6 ważnych kwestii przed oświadczynami

3. Dla odważnych

Scena koncertowa, pokład awionetki, podwodna jaskinia – jeśli oboje lubicie mocne wrażenia, zrób coś naprawdę oryginalnego. Pamiętaj tylko, by wcześniej ustalić szczegóły z pomocnikami (pilotem, instruktorem nurkowania itd.). I bądź pewien, że się zgodzi, bo odmowa przy świadkach będzie bolała mocniej niż w sytuacji sam na sam.

REKLAMA