Ostateczny trailer „Nie czas umierać” wbija w fotel

Finałowy zwiastun 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda zawitał właśnie do sieci i trzeba przyznać jedno: robi ogromne wrażenie.

Nie czas umierać fot. MGM

Na „Nie czas umierać" czekamy już zdecydowanie zbyt długo. Pierwotnie film miał zawitać na ekranach kin już w kwietniu ubiegłego roku; premiera została jednak kilkukrotnie przesunięta. Według dystrybutorów "Nie czas umierać" nic nie powinno stanąć jednak na przeszkodzie, żebyśmy na początku października (europejska premiera przewidziana jest na 1 października, amerykańska na 8 października) usiedli wygodnie w fotelach tylko po to, by po chwili zostać solidnie w te fotele wbici. Przynajmniej na to właśnie liczymy, a patrząc na to, co dzieje się w zwiastunie, szanse na to mamy zdecydowanie wysokie.

REKLAMA

Za kamerą „Nie czas umierać" stanie Cary Joji Fukunaga. W roli Jamesa Bonda prawdopodobnie po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga (sprawdź, ile gwiazdor zarobi za kolejne dwie części "Na noże", klikając w ten link). Na ekranie towarzyszyć będą mu m.in. Ralph Fiennes, Rami Malek, Chritoph Waltz, Léa Seydoux i Ben Whishaw.

To co, widzimy się w kinie?

Zobacz również:
REKLAMA