[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Odchudzanie i złe nawyki, czyli, jak się nie odchudzać?

Podobnie jak istnieje 1000 sprawdzonych sposobów na skuteczne zrzucenie wagi, tak istnieje 1000 równie sprawdzonych na to, by Twoja waga nie spadła nawet o kilogram. Oto kilka pierwszych z brzegu, które sprawią, że nigdy nie schudniesz, a Ryanair będzie Cię kasował za 2 miejsca do końca życia. 

Ektomorfik, endomorfik, mezomorfki fot. shutterstock.com
1. Najważniejsze, żeby bilans się zgadzał

Człowiek tyje, gdy przyjmuje więcej kalorii niż spala – to dosyć proste do zrozumienia. No, jasne, z wyjątkiem jakichś podejrzanych choróbsk, na które nie ma rady. Skoro więc zrobiłem sobie dietę i obniżyłem połykane kalorie, to chyba wszystko jedno, skąd one pochodzą, nie? Nie zjem dzisiaj obiadu, ale za to wtrąbię batonik i popiję colą. Żadnego obiadu, bo bilans musi się zgadzać. Poza tym, to kwestia charakteru – dałem sobie słowo, że schudnę.

2. Święta odpuszczam, ale potem szlaban

Trzy tygodnie się pilnuję i powiem tak: to, kurde, działa! Wszyscy widzą różnicę, mało brakuje, żeby mnie pisuary w naszej biurowej toalecie zaczęły rozpoznawać i witać. To znaczy nie mnie, ale wiecie... Dawniej nie widziały zbyt dużo, no, nie ma co ciągnąć tematu – było, minęło. A na święta to do teściów jedziemy i tam nie ma zmiłuj. Kuchnia mamusi, że palce lizać, mogłaby, jak tu stoję, w Bristolu gotować, a teść też niezły równiacha przy stole, if you know what I mean, ha, ha! Łatwo nie będzie – trzy dni, a odmówić się nie da. Zresztą, ja tam ostatni jestem do odmawiania – święta w końcu raz w roku. Dam sobie dyspensę, a potem z powrotem wezmę się za siebie. To wcale nie jest takie trudne, bez przesady znowu.

3. Trzeba wysoko wieszać poprzeczkę

Na przykład ja postanowiłem, że zrzucę piętnaście kilosów minimum. Będę szedł na dwadzieścia, ale zobaczymy. Do tego zrobię rzeźbę. I palenie rzucę, bo jak będę codziennie biegał, to muszę. To dla ciała, ale o duchu też trzeba pamiętać. Angielskiego się nauczę, może francuski zacznę, bo to ładny język. I obronię w końcu magisterkę, bo się jakoś wcześniej nie złożyło, a do podyplomowych się przyda jak znalazł. No, co?  

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij