[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Nowy numer Men's Health - przeczytaj, co znajdziesz w środku!

Nie masz jeszcze nowego numeru? To biegiem do kiosku! A na poważnie - niech zachęcą Cie słowa redaktora naczelnego MH - Piotra Makowskiego, który opowiada o kulisach powstawania najnowszego wydania.

Joe Manganiello
Jak dziś pamiętam, gdy po lekturze któregoś z pierwszych numerów MH w moim życiu (to było grubo ponad 10 lat temu) pobiegłem w rodzinnym mieście do sklepu w poszukiwaniu kardiganu. Skoro Bond zastępuje nim marynarkę, pomyślałem, to może ja też powinienem, jednak od ekspedientki dowiedziałem się tylko, że apteka jest po drugiej stronie ulicy.

Dziś kardigan to normalka, tak samo jak facet w sportowym garniturze ze snickersami (bez skarpet!) na stopach. Trochę się, na szczęście, pozmieniało i ufam, ba!, jestem pewien, że MH ma w tym swój solidny udział. Dlatego lekturę tego, październikowego, wydania polecam rozpocząć od odwrócenia magazynu i zmierzenia się z sekcją specjalną poświęconą stylowi właśnie – trendy na nowy sezon poznasz, zanim jesień na dobre się rozpocznie.

REKLAMA

Warto być z przodu. Tę zasadę potraktujmy na poziomie ogólnym, bo innowacji szukać należy wszędzie. Tym razem znów znajdujemy ją – jesteśmy w tym ekspertami – również w sporcie i dietetyce. Okazuje się bowiem, że światowe rekordy wcale nie są bite na arenach w błyskach fleszy, tylko w sterylnych laboratoriach i stanowią je nie sportowcy, a maszyny testujące sprzęt. Nieźle, prawda?

To co powiesz na to, że za jakiś czas z „klasycznym”, tak je nazwijmy, mięsem przyjdzie nam się pożegnać, a na nasze stoły triumfalnie wkroczą burgery hodowane in vitro? To już się dzieje, a my staramy się być bardziej niż na bieżąco, żebyś Ty też, tak jak ja, za dziesięć lat pomyślał sobie: „Cholera, MH tu było, a ja razem z nim”. Przed Tobą 164 strony pełnych co najmniej pięć razy tyle impulsów do takiej myśli. Dobrej lektury. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health Polska

Zawartość nowego MH możesz przejrzeć tutaj.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij