Nowy numer Men's Health - przeczytaj, co znajdziesz w środku!

Nie masz jeszcze nowego numeru? To biegiem do kiosku! A na poważnie - niech zachęcą Cie słowa redaktora naczelnego MH - Piotra Makowskiego, który opowiada o kulisach powstawania najnowszego wydania.

Joe Manganiello

Jak dziś pamiętam, gdy po lekturze któregoś z pierwszych numerów MH w moim życiu (to było grubo ponad 10 lat temu) pobiegłem w rodzinnym mieście do sklepu w poszukiwaniu kardiganu. Skoro Bond zastępuje nim marynarkę, pomyślałem, to może ja też powinienem, jednak od ekspedientki dowiedziałem się tylko, że apteka jest po drugiej stronie ulicy.

Dziś kardigan to normalka, tak samo jak facet w sportowym garniturze ze snickersami (bez skarpet!) na stopach. Trochę się, na szczęście, pozmieniało i ufam, ba!, jestem pewien, że MH ma w tym swój solidny udział. Dlatego lekturę tego, październikowego, wydania polecam rozpocząć od odwrócenia magazynu i zmierzenia się z sekcją specjalną poświęconą stylowi właśnie – trendy na nowy sezon poznasz, zanim jesień na dobre się rozpocznie.

Warto być z przodu. Tę zasadę potraktujmy na poziomie ogólnym, bo innowacji szukać należy wszędzie. Tym razem znów znajdujemy ją – jesteśmy w tym ekspertami – również w sporcie i dietetyce. Okazuje się bowiem, że światowe rekordy wcale nie są bite na arenach w błyskach fleszy, tylko w sterylnych laboratoriach i stanowią je nie sportowcy, a maszyny testujące sprzęt. Nieźle, prawda?

To co powiesz na to, że za jakiś czas z „klasycznym”, tak je nazwijmy, mięsem przyjdzie nam się pożegnać, a na nasze stoły triumfalnie wkroczą burgery hodowane in vitro? To już się dzieje, a my staramy się być bardziej niż na bieżąco, żebyś Ty też, tak jak ja, za dziesięć lat pomyślał sobie: „Cholera, MH tu było, a ja razem z nim”. Przed Tobą 164 strony pełnych co najmniej pięć razy tyle impulsów do takiej myśli. Dobrej lektury. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health Polska

Zawartość nowego MH możesz przejrzeć tutaj.

REKLAMA