[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Nowy numer Men's Health - przeczytaj, co znajdziesz w środku!

Nie masz jeszcze nowego numeru? To biegiem do kiosku! A na poważnie - niech zachęcą Cie słowa redaktora naczelnego MH - Piotra Makowskiego, który opowiada o kulisach powstawania najnowszego wydania.

Ryan Reynolds Można go nie lubić, bo jest przystojny, bogaty i kobiety go uwielbiają. Ryan to jednak w porządku gość. Przeczytasz o tym w nowym numerze. 
Żeby uniknąć nieporozumień, ustalmy na samym początku jedno. To, że namawiamy Was w tym numerze do przekraczania swoich granic – bo to jest właśnie hasło września w MH – nie oznacza namawiania Was do wychodzenia z samego siebie.

O to bowiem nietrudno, niejako z automatu, gdy człowiek włączy telewizor (tu niech każdy podstawi sobie stację, której nie lubi). Ponieważ jednak w MH nie cenimy sobie przypadkowych efektów bez pracy i potu, przygotowaliśmy inspiracje dla wszystkich chętnych do przekraczania. Zacznijmy np. od takiej, że dałem się podłączyć do prądu, by sprawdzić, czy w ten sposób uda się zwiększyć efekty treningu.

REKLAMA

Odpowiedź znajdziecie w artykule, a tu powiem tylko, że było fajnie i do teraz mogę czytać przy zgaszonym świetle w nocy. Jeżeli moje elektryczne eksperymenty Was nie przekonają, to może uda się z historią Donalda Trumpa?

Różne śmichy-chichy o nim opowiadają, ale jeden fakt pozostaje niezaprzeczalny: to najpotężniejszy człowiek na Ziemi, a stał się nim dzięki swojej niesamowitej witalności, entuzjazmowi i konsekwencjiOraz umiejętności realizowania postawionych przed sobą celów (no dobrze, pieniądze też mu w tym nie przeszkodziły). Trump też nie?

No to zapraszamy na ring do Kambodży, żeby się przekonać, że określenie „krew, pot i łzy” jest tylko w części prawdziwe. Tam nie ma łez, ale całej reszty za to pełne cysterny. Nasz okładkowicz, Ryan Reynolds, też jest, sam w sobie, wielką inspiracją, bo rozumie najważniejszą rzecz: że sukces to nie sława i pieniądze, ale poczucie spełnienia i szczęścia. A tego trzeba już szukać na własną rękę. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health Polska

Zawartość nowego MH możesz przejrzeć tutaj.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij