[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Nowy numer Men's Health już w kioskach!

Kwietniowy Men's Health trafił już do punktów sprzedaży. O tym, co ciekawego w nim znajdziecie, opowie nowy redaktor naczelny - Piotr Makowski. 

Marcin Dorociński
Sytuacja bywa dynamiczna. To, co jeszcze wczoraj uznawaliśmy za pewnik, dziś może okazać się nieaktualne. W MH stoimy w obliczu takiego zagrożenia w zasadzie każdego dnia – dlatego tym ostrożniej podchodzimy do realizacji tematu pod roboczym tytułem „Facet 2.0”.

Technologia jest szybsza niż tryb wydawniczy, stan badań dezaktualizuje się czasami nawet w kilka godzin. Mimo wszystko postanowiliśmy znów podjąć ryzyko i zastanowić się, kim, a może czym w tym zmieniającym się i goniącym za nowością świecie w ogóle jesteśmy (sorry za patos, przesilenie wiosenne).

REKLAMA

Efektem kwietniowy numer Men’s Health, który masz właśnie przed sobą. Znajdziesz w nim materiał o biohakerach, którzy balansują na granicy naturalności, próbując upgrejdować ludzkie ciało. Znajdziesz tekst o kobietach na baterie, czyli marzeniu każdego mężczyzny – tylko czy na pewno?

Znajdziesz też trochę robaków nabitych na widelec, bo naukowcy sugerują, że za jakiś czas wszyscy będziemy się nimi żywić (słodka zemsta, prawda?). Ale jest też kawałek o treningu, który opiera się wszelkim nowinkom, wciąż pozostając na topie. Przywracamy dwubojowi godne mu miejsce, tak jak i czerwonemu mięsu, które nie miało ostatnio dobrej prasy.

Oprócz tego, jak co roku, specjalna sekcja poświęcona dwóm kółkom z napędem na dwie nogi, kilkadziesiąt stron pełnych stylu na wiosnę, która od jakiegoś czasu zagląda nam w monitory, oraz wiele, wiele więcej. I jest jeszcze jeden argument za wszechobecną i szanowną dynamicznością, o której tyle mówię.

Znamy się co prawda nie od dziś, od teraz będę jednak gospodarzem kolejnych wydań MH. Mogę więc z czystym sumieniem wykorzystać nadużywane słowo „Witam” i wyrazić nadzieję, że MH będzie dla nas wszystkich dobrym i inspirującym do działania miejscem. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny

A poniżej znajdziecie filmik z bohaterem majowego wydania - Marcinem Dorocińskim.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij