Nowy numer Men's Health już w kioskach!

Czas to pieniądz? Szybciej znaczy lepiej? W najnowszym numerze przekonujemy, że nie zawsze tak jest. Czasem trzeba świadomie zwolnić, spojrzeć na różne sprawy z dystansem, uładzić emocje. Wyjątkiem jest tu zakup MH - spiesz się, bo zwiną Ci go sprzed nosa.

ZOBACZ: Tutaj możesz przejrzeć zawartość nowego numeru

REKLAMA

W dodatku w tym wyczynowym podejściu gdzieś gubi się pytanie o sens, bo przecież można najszybciej w świecie umieć wykopywać dziury w ziemi łopatką, a potem te same dziury najszybciej zasypywać – tylko po co?

W tym numerze Men’s Health postanowiliśmy pokazać, kto naprawdę jest panem czasu. Że warto czasem zwolnić, przystopować, by efekty pracy były lepsze i bardziej satysfakcjonujące. I tak, na przykład, w artykule o kanapkach nie znajdziecie przepisów na posmarowane masłem kawałki chleba z plastrem żółtego sera, które robi się w 3 minuty. Nie, nie po to, by nam wszystkim utrudnić życie, ale, przeciwnie, by poczuć jego smak.

W fitnessie też proponujemy zwolnić tempo, by przy tych samych obciążeniach i liczbie powtórzeń mieć lepsze efekty. W dziale Zdrowie manipulujemy czasem już na potęgę, bo skoro medycyna zaczyna nam obiecywać nieśmiertelność, to trzeba wiedzieć, jak spełnienia tej obietnicy doczekać, by móc się nią cieszyć.

Tak czy owak, wychodzi na to, że amerykańskie „czas to pieniądz” można sobie w buty włożyć, bo czas nie przekłada się na hajc, tylko na życie. I to właśnie warto, według nas, zapamiętać.  

Piotr Makowski

Redaktor naczelny Men's Health Polska

REKLAMA