[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy numer Men's Health już w kioskach!

Obiecujemy, że nie będzie dużo o mundialu. Ten gorzki etap zostawiliśmy za sobą i wzięliśmy się ostro do roboty, bo przecież my, maluczcy, wracamy po meczu nie do willi za grube miliony i modelek z Instagrama, a do mieszkań za kredyty i normalnych, fajnych kobiet. Dlatego będzie o życiu. Naszym i Twoim. Jak zawsze.

Nowy numer
Ktokolwiek sądzi, że będziemy się pastwić nad naszymi piłkarzami po MŚ, jest w błędzie. Nie to, że nie mielibyśmy ochoty poddać ich wymyślnym szykanom – to akurat z wielką przyjemnością – ale kolejka chętnych do tortur jest zbyt długa i nie chce nam się w niej stać. Ponieważ jednak zawartość suchej masy śmieciowej w grze naszych zawodników przekroczyła dopuszczalne granice, to fakt ten wymaga refleksji i wniosków.

Pierwszym mógłby być na przykład taki: jeżeli zabierasz się za coś, rób to solidnie i w 100% na miarę swoich możliwości. Nie lekceważ w życiu przysłowiowego Senegalu, bo będziesz sobie pluł w brodę z zaprzepaszczonej szansy, kiedy dostaniesz w tyłek od przysłowiowej Kolumbii, a awans dostanie, wyciągnięta z kapelusza, przysłowiowa Japonia.

REKLAMA

Podstawmy sobie teraz w miejsce przysłowiowych rywali z grupy nasze zwykłe, codzienne przeszkody i lekcja życia udzielona nam przez naszych piłkarzy nabierze większego sensu. Nie zawsze musi nam wychodzić, ale zrobiliśmy wszystko, by nam się udało: byliśmy solidni, byliśmy waleczni, byliśmy pracowici, byliśmy fair i pokazaliśmy charakter. Gdyby dodać do tego jeszcze odrobinę inteligencji, to czego więcej można od faceta wymagać?

Tego właśnie zabrakło naszej kadrze, ale za to, dzięki ich postawie, zobaczyliśmy wszyscy, jak ważne w życiu są te cechy. I jak żałosny jest widok, kiedy ich brakuje. A teraz spuszczamy kurtynę, otwieramy nowy rozdział i bierzemy się serio do roboty: my w życiu, a oni na boisku.

Piotr Makowski

Redaktor naczelny Men's Health Polska

Nowy numer Men's Health możesz przejrzeć tutaj

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij