Nowy numer Men's Health!

W punktach sprzedaży czeka na Was najnowszy, sierpniowy numer Men's Health. Co w nim znajdziecie? Na to pytanie najlepiej odpowie Piotr Makowski - redaktor naczelny.

Znowu dostałem jak obuchem w łeb. Spojrzałem na zegarek zupełnie spokojny, bo przecież do kolejnego spotkania jeszcze godzina. Co innego mnie uderzyło – data. Jasne, dzień się zgadzał, tylko po chwili dotarło do mnie, że miesiąc już nie bardzo.

REKLAMA

Czas najwyraźniej ostatnio przyspieszył. Musiał, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że znów nie wyrobiłem się z wakacyjnymi pomysłami, z plażową sylwetką, którą w tym roku obiecałem sobie na czas, na czele? Na szczęście pracuję w miejscu, w którym o pomoc poprosić mogłem sztab ekspertów i kolegów redaktorów.

Razem z kumplami od sportu i fitnessu, a także naszym trenerem szybko ułożyłem właściwy plan, dzięki któremu boarding mi niestraszny. Redaktor działu Zdrowie pokazał mi, na co uważać, gdy już przez bramkę na lotnisku przejdę. Panowie od paliwa (czyt. dieta) przygotowali zestawy na sobotniego grilla, które przetestowaliśmy następnie razem, a jakże.

Spece od seksu opowiedzieli mi co nieco o fetyszach, dzięki czemu będę miał o czym pogadać i na urlopie, i po powrocie. Przypomniałem sobie też, jak mieć prawie wszystko większe i raz jeszcze obiecałem sobie w końcu stosować się do tych rad.

Bogatszy w tę wiedzę – i nie tylko, bo musiałbym chyba przytoczyć tutaj każdy kolejny artykuł, a przecież spojler rzecz zabroniona – poszedłem po prostu pobiegać z psem. I po co ja o tym wszystkim? Bo skoro mam ekspertów po swojej stronie, to Ty również. Jedziemy przecież na tym samym wózku nie od dziś i jesteśmy – mam tego pewność – teamem. I wiem też, że Ty również mogłeś znów obudzić się z letnimi planami odrobinę za późno.

Po prostu my, faceci, tak mamy. Czas się z tym pogodzić. Na szczęście to ostatnie nie jest akurat trudne – patenty MH pozwalają nam zostawiać wszystko na ostatnią chwilę, bo przecież i tak zdążymy. Nie zatrzymuję więc, tylko namawiam do lektury i działania. Powodzenia. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men’s Health Polska

Szczegóły nowego numeru.

REKLAMA