[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy numer Men's Health!

W punktach sprzedaży czeka na Was najnowszy, sierpniowy numer Men's Health. Co w nim znajdziecie? Na to pytanie najlepiej odpowie Piotr Makowski - redaktor naczelny.

Znowu dostałem jak obuchem w łeb. Spojrzałem na zegarek zupełnie spokojny, bo przecież do kolejnego spotkania jeszcze godzina. Co innego mnie uderzyło – data. Jasne, dzień się zgadzał, tylko po chwili dotarło do mnie, że miesiąc już nie bardzo.

Czas najwyraźniej ostatnio przyspieszył. Musiał, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że znów nie wyrobiłem się z wakacyjnymi pomysłami, z plażową sylwetką, którą w tym roku obiecałem sobie na czas, na czele? Na szczęście pracuję w miejscu, w którym o pomoc poprosić mogłem sztab ekspertów i kolegów redaktorów.

REKLAMA

Razem z kumplami od sportu i fitnessu, a także naszym trenerem szybko ułożyłem właściwy plan, dzięki któremu boarding mi niestraszny. Redaktor działu Zdrowie pokazał mi, na co uważać, gdy już przez bramkę na lotnisku przejdę. Panowie od paliwa (czyt. dieta) przygotowali zestawy na sobotniego grilla, które przetestowaliśmy następnie razem, a jakże.

Spece od seksu opowiedzieli mi co nieco o fetyszach, dzięki czemu będę miał o czym pogadać i na urlopie, i po powrocie. Przypomniałem sobie też, jak mieć prawie wszystko większe i raz jeszcze obiecałem sobie w końcu stosować się do tych rad.

Bogatszy w tę wiedzę – i nie tylko, bo musiałbym chyba przytoczyć tutaj każdy kolejny artykuł, a przecież spojler rzecz zabroniona – poszedłem po prostu pobiegać z psem. I po co ja o tym wszystkim? Bo skoro mam ekspertów po swojej stronie, to Ty również. Jedziemy przecież na tym samym wózku nie od dziś i jesteśmy – mam tego pewność – teamem. I wiem też, że Ty również mogłeś znów obudzić się z letnimi planami odrobinę za późno.

Po prostu my, faceci, tak mamy. Czas się z tym pogodzić. Na szczęście to ostatnie nie jest akurat trudne – patenty MH pozwalają nam zostawiać wszystko na ostatnią chwilę, bo przecież i tak zdążymy. Nie zatrzymuję więc, tylko namawiam do lektury i działania. Powodzenia. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men’s Health Polska

Szczegóły nowego numeru.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij