[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy numer Men's Health!

Już od piątku w punktach sprzedaży czeka na Was najnowszy, lipcowy numer Men's Health. Co w nim znajdziecie? Na to pytanie najlepiej odpowie Piotr Makowski - redaktor naczelny.

Charlie Hunnam
Mamy dwie wiadomości – dobrą i złą. Zacznę oczywiście od tej drugiej – pracujemy w MH kilka miesięcy do przodu. Kiedy Ty czytasz więc ten numer, my myślami jesteśmy już w później jesieni. Tak, ona na pewno nadejdzie (i to całkiem niedługo), chyba że po drodze zdarzy się jakiś kataklizm.

Dobra natomiast jest taka, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, abyś nadchodzące lato wykorzystał na maksa, bez zgniłych kompromisów, bez choćby dnia wypełnionego nudą. Jak co roku, przygotowaliśmy specjalną sekcję o sportach, które latem dają radę jeszcze bardziej niż w innych miesiącach.

REKLAMA

Przed Tobą nauka wspinaczki z Marcinem Tomaszewskim, kajakarzem Bartoszem Czauderną i – potraktuj to jako relaks – wyprawa z Łukaszem Superganem. Tylko nie mów nam, że nie kojarzysz tych nazwisk, bo to crème de la crème w swoich dziedzinach, prawdziwi tytani sportu – poznajcie się dobrze, jeśli nie mieliście jeszcze okazji.

Bohaterem najnowszego wydania jest Charlie Hunnam i nie jest to w MH jego debiut.Tym bardziej jesteśmy z jego obecności dumni, bo facet tylko dzięki jeszcze większej determinacji i ciężkiej pracy osiągnął tak wiele – zgarniając główną rolę w „Królu Arturze” i remake’u „Papillona”. Jeśli miałbym na gorąco szukać inspirującego wzoru, z pewnością Charlie byłby jednym z pierwszych moich wyborów. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie.

Zresztą sprawdźcie, co ma nam do powiedzenia na kolejnych stronach, i zdecydujcie sami. O werdykt jestem spokojny. Żałuję, że nie mogę się w tym miejscu rozpisać (choć negocjuję z dyrektorem artystycznym rozciągnięcie wstępniaka do kilkunastu stron, trzymajcie kciuki). Zachęciłbym Was wówczas do udania się na wyprawę życia , przygotowania w domu foodu, który jest nie tylko fast, ale rzeźbi też 6-pak, polecił krótkie wakacje od mięsa. Zamiast tego mogę jedynie zachęcić Was do uważnej lektury i wyciśnięcia z lipca tak wiele, jak tylko Wam się uda. Jesteśmy po Waszej stronie.

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men’s Health Polska

Szczegóły nowego numeru.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij