Nowy numer Men's Health!

Już od piątku w punktach sprzedaży czeka na Was najnowszy, lipcowy numer Men's Health. Co w nim znajdziecie? Na to pytanie najlepiej odpowie Piotr Makowski - redaktor naczelny.

Charlie Hunnam

Mamy dwie wiadomości – dobrą i złą. Zacznę oczywiście od tej drugiej – pracujemy w MH kilka miesięcy do przodu. Kiedy Ty czytasz więc ten numer, my myślami jesteśmy już w później jesieni. Tak, ona na pewno nadejdzie (i to całkiem niedługo), chyba że po drodze zdarzy się jakiś kataklizm.

REKLAMA

Dobra natomiast jest taka, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, abyś nadchodzące lato wykorzystał na maksa, bez zgniłych kompromisów, bez choćby dnia wypełnionego nudą. Jak co roku, przygotowaliśmy specjalną sekcję o sportach, które latem dają radę jeszcze bardziej niż w innych miesiącach.

Przed Tobą nauka wspinaczki z Marcinem Tomaszewskim, kajakarzem Bartoszem Czauderną i – potraktuj to jako relaks – wyprawa z Łukaszem Superganem. Tylko nie mów nam, że nie kojarzysz tych nazwisk, bo to crème de la crème w swoich dziedzinach, prawdziwi tytani sportu – poznajcie się dobrze, jeśli nie mieliście jeszcze okazji.

Bohaterem najnowszego wydania jest Charlie Hunnam i nie jest to w MH jego debiut.Tym bardziej jesteśmy z jego obecności dumni, bo facet tylko dzięki jeszcze większej determinacji i ciężkiej pracy osiągnął tak wiele – zgarniając główną rolę w „Królu Arturze” i remake’u „Papillona”. Jeśli miałbym na gorąco szukać inspirującego wzoru, z pewnością Charlie byłby jednym z pierwszych moich wyborów. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie.

Zresztą sprawdźcie, co ma nam do powiedzenia na kolejnych stronach, i zdecydujcie sami. O werdykt jestem spokojny. Żałuję, że nie mogę się w tym miejscu rozpisać (choć negocjuję z dyrektorem artystycznym rozciągnięcie wstępniaka do kilkunastu stron, trzymajcie kciuki). Zachęciłbym Was wówczas do udania się na wyprawę życia , przygotowania w domu foodu, który jest nie tylko fast, ale rzeźbi też 6-pak, polecił krótkie wakacje od mięsa. Zamiast tego mogę jedynie zachęcić Was do uważnej lektury i wyciśnięcia z lipca tak wiele, jak tylko Wam się uda. Jesteśmy po Waszej stronie.

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men’s Health Polska

Szczegóły nowego numeru.

REKLAMA