[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy numer Men's Health

Od piątku w punktach sprzedaży czeka na Was najnowszy, czerwcowy numer Men's Health. Co w nim znajdziecie? Na to pytanie najlepiej odpowie Piotr Makowski - redaktor naczelny.

Scott Eastwood
Zastanawialiśmy się ostatnio w redakcji, czym tak naprawdę jest męskość. Propozycji było więcej niż osób w sali konferencyjnej i na pewno Ty też masz w zanadrzu własną definicję. Wszystkie nasze przemyślenia sprowadzały się jednak ostatecznie do hasła „przejmowanie kontroli”.

Facet powinien umieć wziąć sprawy w swoje ręce, otoczenie nakłonić do grania w jego drużynie, narzucić – w tym pozytywnym, rzecz jasna, sensie – swoje zdanie i swój punkt widzenia wszystkiemu i wszystkim. Tak jak teraz MH podaje Ci myśl o męskości, a Ty uznajesz ją za własną.

REKLAMA

Właśnie z takich przemyśleń powstał numer, który zacząłeś czytać. Z okładki patrzy na Ciebie, zupełnie nieprzypadkowo, Scott Eastwood, syn legendy, z którą mierzyć musi się każdego dnia. Który bardzo poważnie zastanawiał się, czy nie zmienić przypadkiem nazwiska, ostatecznie uznał jednak, że musi nad nim zapanować i jego historię napisać na nowo.

To nie jest łatwe zadanie, męski mężczyzna jednak nie kapituluje, tylko walczy. I liczy głównie na siebie – dlatego, również nieprzypadkowo, znajdziesz w tym wydaniu MH artykuł o antykoncepcji dla facetów; będziemy też nakłaniać Cię do porzucenia siłowni na rzecz okolicznego parku – przy odrobinie sprytu zamienisz go w najlepszy gym na świecie.

Właśnie, spryt, kreatywność i frajda z robionych rzeczy – to kolejne przymioty właściwe prawdziwym facetom. Tak jak i rozsądek – przyjrzyj się razem z nami produktom eko, aby zdecydować, czy gra z Twojego zdrowotnego i smakowego punktu widzenia jest warta świeczki, czyli większej kasy. I pozwól sobie – zdejmując na sekundę kamizelkę kuloodporną – przyznać, że życie jest piękne. Mamy na to twarde dowody – zresztą sprawdź sam na s. 90. Poza tym trenuj, jedz, czytaj, rozwijaj się, kochaj. Z MH jako towarzyszem, oczywiście. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health Polska

Zobacz, co znajdziesz w czerwcowym numerze MH.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij