Nowy numer Men's Health

Od piątku w punktach sprzedaży czeka na Was najnowszy, czerwcowy numer Men's Health. Co w nim znajdziecie? Na to pytanie najlepiej odpowie Piotr Makowski - redaktor naczelny.

Scott Eastwood

Zastanawialiśmy się ostatnio w redakcji, czym tak naprawdę jest męskość. Propozycji było więcej niż osób w sali konferencyjnej i na pewno Ty też masz w zanadrzu własną definicję. Wszystkie nasze przemyślenia sprowadzały się jednak ostatecznie do hasła „przejmowanie kontroli”.

Facet powinien umieć wziąć sprawy w swoje ręce, otoczenie nakłonić do grania w jego drużynie, narzucić – w tym pozytywnym, rzecz jasna, sensie – swoje zdanie i swój punkt widzenia wszystkiemu i wszystkim. Tak jak teraz MH podaje Ci myśl o męskości, a Ty uznajesz ją za własną.

Właśnie z takich przemyśleń powstał numer, który zacząłeś czytać. Z okładki patrzy na Ciebie, zupełnie nieprzypadkowo, Scott Eastwood, syn legendy, z którą mierzyć musi się każdego dnia. Który bardzo poważnie zastanawiał się, czy nie zmienić przypadkiem nazwiska, ostatecznie uznał jednak, że musi nad nim zapanować i jego historię napisać na nowo.

To nie jest łatwe zadanie, męski mężczyzna jednak nie kapituluje, tylko walczy. I liczy głównie na siebie – dlatego, również nieprzypadkowo, znajdziesz w tym wydaniu MH artykuł o antykoncepcji dla facetów; będziemy też nakłaniać Cię do porzucenia siłowni na rzecz okolicznego parku – przy odrobinie sprytu zamienisz go w najlepszy gym na świecie.

Właśnie, spryt, kreatywność i frajda z robionych rzeczy – to kolejne przymioty właściwe prawdziwym facetom. Tak jak i rozsądek – przyjrzyj się razem z nami produktom eko, aby zdecydować, czy gra z Twojego zdrowotnego i smakowego punktu widzenia jest warta świeczki, czyli większej kasy. I pozwól sobie – zdejmując na sekundę kamizelkę kuloodporną – przyznać, że życie jest piękne. Mamy na to twarde dowody – zresztą sprawdź sam na s. 90. Poza tym trenuj, jedz, czytaj, rozwijaj się, kochaj. Z MH jako towarzyszem, oczywiście. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health Polska

Zobacz, co znajdziesz w czerwcowym numerze MH.

REKLAMA