Nowy album od Kings of Leon!

Premiera 5 marca

Wyróżniony nagrodą Grammy i licznymi platynowymi płytami zespół Kings of Leon zapowiada nowe wydawnictwo. Ich długo oczekiwany album „When You See Yourself” ukaże się 5 marca 2021 roku. Singiel „The Bandit” był pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo. Zespół nagrywał materiał w Blackbird Studios, a za jego produkcję odpowiada zwycięzca Grammy, Markus Dravs (Arcade Fire, Coldplay, Florence + the Machine).

KINGS OF LEON Sony Music

"Staram się pisać i przekonywać siebie, że piszę o kimś innym, jednak wpływ mojego osobistego życia przepływa przez te piosenki"-  powiedział Caleb niedawno The Sun. "Wiele instrumentów na tym albumie, można było usłyszeć na albumach Pink Floyd czy Beatlesów. Naprawdę dokopaliśmy się głęboko, żeby znaleźć odpowiedni sprzęt."

Z okazji premiery nowego albumu zespół uruchomił sprzedaż merchu, który jest dostępny na oficjalnej stronie kapeli:  www.kingsofleon.com. W nowej kolekcji znalazła się limitowana edycja koszulek „Hero T-Shirt”. Każde z zamówień to szansa na zdobycie dodatkowej koszulki z tekstem do singla „The Bandit”. Fundusze z „Hero T-Shirt” zostaną przekazane fundacji Live Nation o nazwie Crew Nation.

Od czasu debiutu w 2003 roku Kings of Leon, czyli (Caleb (gitara/wokal), Nathan (perkusja), Jared (gitara basowa) oraz Matthew Followill (gitara) wydali 7 albumów: Youth & Young Manhood (2003), Aha Shake Heartbreak (2004), Because of the Times (2007), Only by the Night (2008), Come Around Sundown (2010), Mechanical Bull (2013), WALLS (2016) i sprzedali ponad 20 milionów kopii płyt oraz prawie 40 milionów singli na całym świecie. Wszystkie ich albumy znalazły się na liście Top 200. Zespół grał na licznych festiwalach między innymi podczas Bonnaroo, Lollapaloozy, Austin City Limits, czy Glastonbury.

Zobacz również:
Są sporty, które bez zimy nie istnieją, ale są też i takie, które zimą tracą dużo ze swojego uroku. Do tej pierwszej kategorii możemy wrzucić wszystko to, co związane z narciarstwem i białym szaleństwem, a do drugiej chociażby jazdę na rowerze. Nie oszukujmy się, zimno, liczne oblodzenia, sporo śniegu – to wszystko po prostu nie sprzyja jeździe na ulubionym jednośladzie.
ZOBACZ WIĘCEJ