[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Najseksowniejsza bielizna na Walentynki [wybór redaktorek WH]

W ostatniej chwili obudziłeś się bez prezentu na Walentynki? Kwiaty zawsze ratują sytuację, jeśli jednak chcesz zrobić prezent i jej i sobie, postaw na bieliznę. Przy odrobinie szczęścia zaraz po przymierzeniu będziesz mógł ją z niej zdjąć.

bielizna na walentynki fot. Materiały prasowe
Seksowna bielizna to walentynkowy klasyk – i nic dziwnego. Koronkowe, półprzezroczyste cudeńka działają bowiem na kobiety magicznie. Znikają kompleksy, a Twoja partnerka staje się odważniejsza i prowokacyjna. Tak jak kostium aktora pomaga mu na przekraczanie siebie, tak i odważny ciuch może przeistoczyć ją w bohaterkę filmu erotycznego. Jak trafić w ten idealny model? Zastanów się, co najbardziej pociąga Cię w Twojej dziewczynie, a dziewczyny z WH dobiorą do niej bieliznę. Sprawdź w galerii.

 

REKLAMA
Produkty z kategorii: bielizna męska znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bielizna męska bokserki

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij