Najlepsze podcasty [Zdrowie]

Twoje ciało jest lepszą konstrukcją niż Ferrari, Harley i F16 razem wzięte. Z tych streamów dowiesz się, jak zadbać o ten wehikuł, żeby służył bez awarii.

shutterstock.com

Fizjopozytywnie o zdrowiu

Podcast w zasadzie skierowany jest do fizjoterapeutów, ale tak naprawdę również do tych, których coś boli, i do tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym, jak wrócić do zdrowia. Jesteś trenerem personalnym? Posłuchaj koniecznie, bo wiedzy na temat funkcjonowania organizmu nigdy za wiele, a autorka, Joanna Tokarska, wie, co mówi. I na dodatek potrafi się dzielić swoją wiedzą. Niektóre z podcastów mają też wersję wideo. Bardzo ciekawe miejsce.

REKLAMA

ZOBACZ: Zdrowie seksualne - 13 patentów

Radioklinika

Bardzo obszerna baza podcastów poświęconych zdrowiu. Doskonałe źródło wiedzy dla początkujących rodziców – jak rozpoznać objawy niebezpiecznej choroby, jak zadbać o stopy malucha, jak poradzić sobie z alergią dziecka itd. Nie masz dziecka? Spokojnie, o prostacie też posłuchasz.

PRZECZYTAJ: 50 superproduktów dla zdrowia, formy i mięśni

U TOKtora

Audycje Ewy Podolskiej z Radia TOK FM są doskonałą okazją, żeby posłuchać, co do powiedzenia mają specjaliści. Autorka zadaje pytania, które każdy z nas miałby ochotę zadać, gdyby miał okazję siedzieć obok lekarza na imieninach u cioci. Zakres poruszanych tematów jest olbrzymi, ale naszą uwagę przykuły szczególnie te audycje, w których rozmowa toczyła się wokół męskich spraw, czyli np. o testosteronie, o chrapaniu, o pierwszej pomocy czy bólach pleców. Dobre źródło wiedzy prosto z ust ekspertów.

Zobacz również:
W październiku zaliczyłem 33 treningi, poświęcając im łącznie 39 godzin. Spaliłem łącznie 27 367 kcal. Nie wiem, ile razy uderzyłem w treningową tarczę, worek czy sparingpartnera. Nie wiem też, ile ciosów przyjąłem, choć kilka z nich pamiętał będę długo. Niczego nie żałuję.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA