Najlepsze podcasty [Praca i kariera]

Podcasty dla tych, którzy podejrzewają, że mogą osiągnąć znacznie więcej, tylko muszą wiedzieć jak.

podcasty, kariera shutterstock.com

Kammel Channel

Tomasz Kammel w bardzo przystępny sposób sprzedaje nam przydatne wskazówki i techniki, dotyczące autoprezentacji. W krótkich audycjach (trwających niecałe dziesięć minut) mówi m.in. o tym, jak zwiększyć pewność siebie, jak panować nad własnym głosem, gestami czy jak wzmocnić siłę oddziaływania na innych. To przekłada się na sukces bez względu na to, czy pracujesz jako szkoleniowiec, sprzedawca czy jako urzędnik.

ZOBACZ: Jak żyć i pracować wydajniej?

Antoni Łącki

Na co dzień pracuje w korpo, gdzie zajmuje się szkoleniami z zakresu skutecznej komunikacji, pracy w zespole i osobistej efektywności. Na swoim kanale mówi o tym, jak poprawić swoje funkcjonowanie w pracy i w życiu, jak zmienić swoje nawyki i przekonania, aby łatwiej realizować swoje cele. Proponujemy zacząć od odcinka o tym, jak zaplanować sobie rok 2020 (sami mamy z tym problem).

PRZECZYTAJ: Sukces w pracy - 10 prostych trików

Przeciętny człowiek

Autor kanału ma misję, aby nauczyć nas, jak z przeciętnego funkcjonowania przeskoczyć na wyższy poziom. Uczy, jak wykorzystać w pełni swój potencjał, odkryć swoją pasję, pokonać nawyki, którymi sabotujemy sobie swoją karierę. Na YT odcinki wzbogacone są grafi ką, która wyjątkowo przemawia do wyobraźni

REKLAMA