Najlepsze podcasty [Męskie sprawy]

Tutaj znajdziesz kilka propozycji podcastów, dzięki którym nauczysz się tradycyjnie męskich umiejętności w tym... warzenia piwa!

shutterstock.com

Ocal siebie

Rafał Olszak, psycholog kliniczny, stara się wyjaśnić współczesnym mężczyznom, jak odnaleźć się w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. Spora dawka przystępnej wiedzy, badań, newsów oraz bardzo obrazowe przykłady sprawiają, że słuchający nie gubi się w gąszczu psychologicznej terminologii. Wszystko podlane całkiem zjadliwym humorystycznym sosem.

PRZECZYTAJ: 7 pułapek ludzkiego mózgu

Charyzmatyczny

Plotka głosi, że mityczna charyzma to cecha wrodzona i nie da się jej, ot tak, nabyć. Szczęśliwcy ją mają, reszta stada musi za nimi podążać. Z tak postawioną sprawą nie zgadza się Dawid Straszak, psycholog i trener, który na swoim podcaście uczy właśnie charyzmy i technik, które pomogą Ci opanować trudną sztukę wpływania na ludzi. Znajdziesz tu informacje niezwykle przydatne nie tylko w karierze, ale także w życiu towarzyskim.

Alchemia Podcast

Co tu dużo pisać – podcast o piwie i o wszystkim, co jest z nim związane. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by samemu uwarzyć piwo, tutaj dowiesz się, jak to zrobić dobrze i smacznie. Ciekawostki i interesujący goście, słowem: mnóstwo wiedzy o ukochanym przez facetów trunku.

REKLAMA