Najlepsza podcasty [Motywacja do działania]

Cztery podcasty dla tych, którzy czasem potrzebują kopniaka, by w końcu wziąć się do roboty.

motywacja, podcasty shutterstock.com

Elite Mentality

Jak Łukasz „Juras” Jurkowski został mistrzem MMA? Jak Kajetanowi Kajetanowiczowi udało się aż trzykrotnie zdobyć tytułu mistrza Europy w rajdach? Jak wyglądała droga na szczyt Adama Bieleckiego? Elite Mentality to rozmowy ze znanymi sportowcami i mistrzami w swoich dziedzinach. Słuchając podcastu prowadzonego przez Cypriana Majchera, poznasz inspirujące historie wspaniałych ludzi. Motywujące? I to jak.

ZOBACZ: Energia na co dzień - 5 patentów

#HerraOnAir

W podcaście Wojciecha Herry posłuchasz o sporcie, biznesie i przedsiębiorczości. Goście zapraszani do programu to znane postaci, działające w obrębie trzech powyższych dziedzin. W trakcie rozmowy opowiadają o tym, jak rozpoczęły się ich kariery i jak stały się ich pasją. Ten podcast to ogromna dawka motywacji do działania, ale i garść inspiracji dla tych wciąż poszukujących swojej życiowej pasji lub pomysłu na biznes.

WNOP: więcej niż oszczędzanie pieniędzy

Myślisz, że do emerytury zostało jeszcze tyyyle czasu, że nie warto zaprzątać sobie tym teraz głowy? Błąd. I to ogromny. Do oszczędzania, pozbycia się długów i ogarnięcia finansów osobistych nikt nie zmotywuje Cię tak, jak prowadzący podcast WNOP Michał Szafrański – najpopularniejszy w kraju bloger finansowy. Co tu dużo mówić: gość naprawdę zna się na rzeczy.

PRZECZYTAJ: Motywacja do treningu - zbijamy wszystkie wymówki

Projektant Życia

Na sukces składa się kilka czynników, a jednym z nich jest dobry plan i konsekwentne jego realizowanie. Dlatego Mirek Burnejko zaprasza do rozmów o karierze, biznesie i marketingu Polaków, którzy zaprojektowali swoje życie. Z podcastu dowiesz się m.in., jak stworzyć i prowadzić swoją fi rmę, gdzie szukać wiedzy o najnowszych trendach na rynku czy z jakich narzędzi korzystać. Od razu chce się działać!

REKLAMA