Na co do kina z dziewczyną?

Odkąd bracia Lumière zaprezentowali światu kinematograf, mężczyźni na całym świecie zmagają się z niezwykle ważnym pytaniem: na co zabrać dziewczynę do kina? Jaki film wybrać, by randka się udała, a repertuar zadowolił was oboje?  Służymy pomocą! „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to komedia, na której świetnie bawić będziesz się zarówno ty, jak i twoja druga połówka.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach fot. materiały prasowe
Skoki ze spadochronem, piłka nożna. W filmie nie brakuje typowo męskich wątków. Na zdjęciu Alicja Bachleda Curuś i Mikołaj Roznerski

Film dla ciebie i dla niej

Ona chciałaby z wypiekami na twarzy śledzić romans dwóch zbłąkanych dusz, a ty chętniej pośmiałbyś się z nieoczywistych gagów i zawiesił oko na fajnych furach. To nie oznacza, że w kinie musicie siadać w dwóch oddzielnych salach. Już 28 stycznia na ekranach zagości komedia „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Film, na którym każde z was ukradkiem wycierać będzie łzy – ze śmiechu oraz ze wzruszenia.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetachfot. materiały prasowe
W filmie pojawiają się m.in. raperzy Popek (na zdjęciu) i Sobota, światowej sławy kulturysta Michał Karmowski (na zdjęciu) oraz Mister Polski Rafał Maślak

Kontynuacja komediowego hitu

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, to kontynuacja hitu z 2016, który do kin przyciągnął ponad milion widzów. Co nowego u facetów? Czym tym razem zaskoczą spragnionych rozrywki widzów? Chociaż spotykamy ich o pięć lat starszych, to niekoniecznie dojrzalszych. Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza taksówkarka Pestka.

Plejada polskich gwiazd  

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to dopracowana na wielu poziomach rozrywkowa układanka. Na ekranie widzimy znane ze swojego talentu komediowego gwiazdy – Zbigniewa Zamachowskiego, Leszka Lichotę, Piotra Głowackiego. Amantów polskiego kina – Macieja  Zakościelnego, Mikołaja Roznerskiego. Dawno niewidzianą w rodzimych produkcjach  Alicję Bachledę Curuś oraz gwiazdę młodego pokolenia Karolinę Bruchnicką. Aktorkę, która na wielkim ekranie debiutowała świetną rolą w filmie „Córka trenera”.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetachfot. materiały prasowe
W kontynuacji hitowej komedii powrócą znani z poprzedniej części bohaterowie, m.in. wcielający się w postać Kordiana Maciej Zakościelny

8 rzeczy, których nie wiecie o facetachfot. materiały prasowe
Na ekran powrócił również grany przez Zbigniewa Zamachowskiego Ricky. Do obsady dołączyła Karolina Bruchnicka. 

Jeżeli do tej pory nie mieliście pomysłu, jak spędzić chłodne wieczory, to chyba już macie. I choć premiera komedii „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” odbędzie się 28 stycznia, to film oczywiście idealnie sprawdzi się również w walentynki.

Zobacz również:
Trening z ciężarami ma przynosić efekty nie tylko wizualne. Oto trening w superseriach, który sprawi, że Twoje mięśnie będą gotowe na każde wyzwanie, w każdych warunkach, na każdym boisku.
ZOBACZ WIĘCEJ