[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Muay thai, boks, capoeira i inne: popularne sztuki walki

Idealne połączenie treningu ducha i ciała. Zbuduj formę w prawdziwej walce z przeciwnikiem albo samym sobą. Wybierz taką, w której masz największe szanse na wygraną. 

Sztuki walki fot. shutterstock.com
Aikido - najlepsze na koordynację

Jeżeli szukasz sztuki walki, której arkana poznasz szybko i bez wysiłku, zapomnij o aikido. Marek Podolczyński z klubu Meian (piąty dan) twierdzi, że to jedna z najtrudniejszych sztuk walki. Wymaga długotrwałych ćwiczeń i cierpliwości. Ale nie daj się odstraszyć. Japońskie aikido – mieszanka chwytów i rzutów – to świetny trening, który sprawi, że nabierzesz niezwykłej koordynacji ruchów i będziesz miał ogromną świadomość własnego ciała.

„Sednem aikido nie jest jednak nasza siła – mówi Podolczyński – ale to, jak wykorzystać siłę przeciwnika”. Aikido, w przeciwieństwie do większości sztuk walki, nie polega jednak na rywalizacji, dlatego na początku może Ci być trudno ocenić, czy robisz postępy. Ale to nie problem, bo aikido trenuje się nie po to, żeby być lepszym od innych, ale po to, aby rozwinąć siebie. A to uzależnia.

Wybierz aikido...

jeśli szukasz perfekcji ruchu.

Jak szybko robisz postępy...

Przy trzech lekcjach tygodniowo po sześciu miesiącach możesz zdobyć swój pierwszy stopień uczniowski. 

REKLAMA

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij