Mr Hyde: Seks fail

Wiadomo, że o seks nie jest specjalnie trudno. Wystarczy wybrać właściwy numer i mieć gotówkę. Pomyśl jednak, że świat jest pełen miłych, sympatycznych, normalnych dziewczyn, z którymi seks może być fantastycznym przeżyciem. Oto 6 niezawodnych sposobów, by do niego nigdy nie doszło. 

seks fail rys. Tomasz Bereźnicki
rys. Tomasz Bereźnicki

1. Zostań higienosceptykiem

To ciekawa historia z tym płaszczem lipidowym, słyszałaś? Otóż, nasza skóra pokryta jest taką jakby warstwą tłuszczu, która chroni nas przed różnymi bakteriami i najgorsze dla organizmu jest codzienne jej zmywanie pod przysznicem. Wtedy człowiek jest bezbronny i narażony na różne świństwa. Ja, na ten przykład, ostatni raz szorowałem się w kąpieli trzy miesiące temu. I co? Jestem zdrowy jak koń, nawet kataru nie miałem od roku. Że musi swędzieć? No cóż, coś za coś – zdrowie jest najważniejsze.

2. Popisz się znajomością polskich filmów

W drugim zdaniu po przedstawieniu się, zaproponuj drinka i powiedz: "Tak ci żubra wyłotoszę, że ujrzysz poprzednie wcielenie". Na 95% dostaniesz z liścia i nakryjesz się nogami, ale jeżeli się uda, to oznacza, że albo wzięła Cię za Borysa Szyca, albo spędzasz właśnie przemiłe chwile w agencji towarzyskiej.

3. Opowiedz jej ciekawą historię

Świetną książkę właśnie czytam. Właściwie to taki dokument z kapitalnymi zdjęciami, ekspertyzami, wywiadami o seryjnych mordercach na tle seksualnym. Fascynujące historie! Znalazłem tam nawet takie zdjęcia, których nigdy nie widziałem, a musisz wiedzieć, że bardzo się interesuję tymi sprawami. To bardzo ciekawe, prawda? Jak oni to wszystko potrafili sprytnie zorganizować – zagadywali w barze dziewczyny, zachowywali się zwyczajnie, a potem ciach, takim małym nożykiem! Niesamowite.

4. Zapytaj się jej, ile waży

Ale tak naprawdę, bez kitu. Albo nie, albo nie – daj mi zgadnąć. Ja mam dryg do takich rzeczy, pracuję w składzie materiałów budowlanych i całymi dniami coś noszę. Oko to ja mam w rękach – poczekaj, podniosę cię. Lol! No, pszczółka Maja to ty nie jesteś. Typuję między 72 a 75. Zgadłem?

5. Zadbaj o zdrowie

Zrozum mnie dobrze. Nie pytam cię o książeczkę zdrowia dlatego, że ci nie ufam, tylko po prostu mam pecha i chcę dmuchać (he, he) na zimne. Co się nie tknąłem ostatnio jakieś panny, to łapałem jakąś francę. Piekło tygodniami, pryszcze miałem, jakieś wysięki – samo zrobienie siku to był koszmar. I tak trzy razy w pół roku, dasz wiarę? Tak że wiesz...

6. Porozmawiaj o gustach

Przyznam ci się, że tak naprawdę to ja najbardziej lubię takie wysokie, szczupłe, w zasadzie bez piersi, krótko obcięte, tak na chłopaka, wysportowane. Kiedyś nawet bardziej rajcowali mnie faceci, ale mi przeszło. Ty jesteś zupełnie nie w moim typie, raczej korpulentna, ale co szkodzi spróbować, nie? 

MH 05/2012

REKLAMA