[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Młody tata: zrozum swoją partnerkę

Pierwsze miesiące bycia ojcem to trudny okres. Mniej seksu, mniej snu, więcej obowiązków i trosk. Ale to egoistyczne podejście - Twoja partnerka ma jeszcze ciężej. Bądź dla niej oparciem i pomocą - bądź mężczyzną.

Młody tata Okres po narodzeniu dziecka to bardzo trudny czas dla związku - przetrzymaj go jak prawdziwy mężczyzna.
To nieuchronne – mama Twojego dziecka z pewnością się zmieni, zarówno podczas ciąży, jak i później. Niektóre zmiany mogą wydawać Ci się atrakcyjne – na przykład dorodne piersi. Aczkolwiek powinieneś wiedzieć, że w tym wypadku nie Twoja przyjemność jest głównym celem tego zjawiska. Inne zmiany mogą być dla Ciebie denerwujące.

Kobieta może stać się roztargniona, nieobecna duchem, płaczliwa. Musisz to przetrzymać i starać się być dla niej oparciem. Masz duże szanse nie doświadczyć tzw. depresji poporodowej, bo dotyka ona tylko 10% matek. Natomiast huśtawka hormonalna, jaka jest udziałem Twojej parterki, nieuchronnie Cię dotknie w taki lub inny sposób.

Te zmiany nastroju i dziwaczne zachowanie mogą trwać tygodniami albo miesiącami – trudno przewidzieć. Najgorsze, co możesz zrobić, według psychologów, to starać się jej uświadomić, jak głupio i irracjonalnie postępuje. Daj sobie spokój: burza hormonów wkrótce się uspokoi i z pewnością odzyskasz swoją dawną, rozsądną i pogodną dziewczynę.

A na razie daj jej się wypłakać na filmach animowanych dla dzieci i sam pilnuj, czy wyłączyła z prądu prostownicę do włosów. I pamiętaj: kiedy pojawi się dziecko, nie pozwól, aby zdominowało Wasze życie uczuciowe. Zawsze stawiaj Wasz związek i Wasze uczucie na pierwszym miejscu.

Kiepski ojciec: protekcjonalnie traktuje „humory” partnerki.

Dobry ojciec: rozumie, że ona nie robi tego złośliwie. Nie poucza, nie wyśmiewa, tylko spokojnie wspiera i chroni. 

REKLAMA
 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij