[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Męski Blog Roku Men's Health 2017 [wyniki i uzasadnienie werdyktu]

Wybory najlepszego męskiego blogu roku Men's Health za nami. Z biernego prawa wyborczego skorzystało ponad 100 blogerów, a tysiące czytelników skorzystało z prawa czynnego, oddając glosy na swoich faworytów.

wyniki Męski Blog Roku
Przed nami stanęło trudne zadanie wskazania pięciu najlepszych naszym zdaniem. Braliśmy pod uwagę ilość oddanych głosów, ale szukając zwycięzców braliśmy też pod uwagę wartość merytoryczną, język, jakim blog jest pisany i estetykę. Wybór był trudny, bo poziom w czołówce był bardzo wyrównany.

Długo się spieraliśmy, właściwie do ostatniej chwili, by w końcu ustalić kolejność. Szczerze gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym i dziękujemy za udział wszystkim tym, którym chciało się oddać głos i pomóc nam w wyborze. Mamy nadzieję, że zajrzycie na zwycięskie blogi, bo naprawdę warto.

Oto zwycięskie blogi:

1. Blog kulturystyczny (Fitness)

Rzetelnie przefiltrowane informacje i przystępny sposób przedstawiania faktów to największe zalety bloga. Bywalcy siłowni znajdą tam wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących treningu, diety czy suplementacji. Nowicjusze również skorzystają. Na uwagę zasługuje tez przyjemny dla oka układ graficzny strony.

2. Mocny Vlog (Męskie sprawy)

Szafa z Mocnego Vloga serwuje fanom na YouTube codzienną dawkę migawek ze swojego życia. W Daily Vlogach recenzuje jedzenie, opowiada o swoich planach, testuje sprzęt, samochody oraz dokumentuje podróże – również zagraniczne. Rozrzut tematów jest imponujący, ale właśnie dlatego nie jest nudno. W filmach na kanale Mocny Vlog każdy znajdzie coś dla siebie.

3. Beardust (Styl)

Strona o brodzie. Brzmi banalnie? Wcale tak nie jest. Każdy kolejny przeczytany artykuł przekonywał nas, że to blog prowadzony z prawdziwą pasją, sporym doświadczeniem i nie mniejszą wiedzą. Jeśli szukałeś w Internecie miejsca, gdzie poczytasz o dosłownie wszystkim związanym z pielęgnacją i stylizacją męskiego zarostu – dobrze trafiłeś.

4. Po prostu Łukasz (Pieniądze)

Blog Łukasza to mieszanka porad, relacji i opinii Polaka mieszkającego w Londynie. Pisze o karierze, pieniądzach oraz dzieli się przemyśleniami na temat życia w stolicy wielkiej Brytanii. Podstawowe motto – jeśli chcesz coś zrobić – po prostu to zrób. W pełni się zgadzamy z takim podejściem.

5. Adam Kunicki (Zdrowie)

Adam to kulturysta-weganin. Jego blog to dziennik zawodnika sportów sylwetkowych, w którym opisuje proces trenowania siłowo na diecie roślinnej. Nowe, ciekawe spojrzenie na kwestię budowania umięśnionej sylwetki.

Blogi wyróżnione:

REKLAMA

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij