Męski Blog Roku Men's Health 2017 [wyniki i uzasadnienie werdyktu]

Wybory najlepszego męskiego blogu roku Men's Health za nami. Z biernego prawa wyborczego skorzystało ponad 100 blogerów, a tysiące czytelników skorzystało z prawa czynnego, oddając glosy na swoich faworytów.

wyniki Męski Blog Roku

Przed nami stanęło trudne zadanie wskazania pięciu najlepszych naszym zdaniem. Braliśmy pod uwagę ilość oddanych głosów, ale szukając zwycięzców braliśmy też pod uwagę wartość merytoryczną, język, jakim blog jest pisany i estetykę. Wybór był trudny, bo poziom w czołówce był bardzo wyrównany.

Długo się spieraliśmy, właściwie do ostatniej chwili, by w końcu ustalić kolejność. Szczerze gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym i dziękujemy za udział wszystkim tym, którym chciało się oddać głos i pomóc nam w wyborze. Mamy nadzieję, że zajrzycie na zwycięskie blogi, bo naprawdę warto.

Oto zwycięskie blogi:

1. Blog kulturystyczny (Fitness)

Rzetelnie przefiltrowane informacje i przystępny sposób przedstawiania faktów to największe zalety bloga. Bywalcy siłowni znajdą tam wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących treningu, diety czy suplementacji. Nowicjusze również skorzystają. Na uwagę zasługuje tez przyjemny dla oka układ graficzny strony.

2. Mocny Vlog (Męskie sprawy)

Szafa z Mocnego Vloga serwuje fanom na YouTube codzienną dawkę migawek ze swojego życia. W Daily Vlogach recenzuje jedzenie, opowiada o swoich planach, testuje sprzęt, samochody oraz dokumentuje podróże – również zagraniczne. Rozrzut tematów jest imponujący, ale właśnie dlatego nie jest nudno. W filmach na kanale Mocny Vlog każdy znajdzie coś dla siebie.

3. Beardust (Styl)

Strona o brodzie. Brzmi banalnie? Wcale tak nie jest. Każdy kolejny przeczytany artykuł przekonywał nas, że to blog prowadzony z prawdziwą pasją, sporym doświadczeniem i nie mniejszą wiedzą. Jeśli szukałeś w Internecie miejsca, gdzie poczytasz o dosłownie wszystkim związanym z pielęgnacją i stylizacją męskiego zarostu – dobrze trafiłeś.

4. Po prostu Łukasz (Pieniądze)

Blog Łukasza to mieszanka porad, relacji i opinii Polaka mieszkającego w Londynie. Pisze o karierze, pieniądzach oraz dzieli się przemyśleniami na temat życia w stolicy wielkiej Brytanii. Podstawowe motto – jeśli chcesz coś zrobić – po prostu to zrób. W pełni się zgadzamy z takim podejściem.

5. Adam Kunicki (Zdrowie)

Adam to kulturysta-weganin. Jego blog to dziennik zawodnika sportów sylwetkowych, w którym opisuje proces trenowania siłowo na diecie roślinnej. Nowe, ciekawe spojrzenie na kwestię budowania umięśnionej sylwetki.

Blogi wyróżnione:

Zobacz również:
REKLAMA