1-2 godziny: uścisk dłoni
Bez względu na to, gdzie się spotkacie, zapewne znajdziecie chwilę na krótką rozmowę. Nie wiadomo, czy przejdziecie na kolejny poziom, dlatego nikt się specjalnie nie wysila.
ZOBACZ: 38 zasad męskiej przyjaźni
3-10 godzin: wspólny grunt
Na tym etapie ustalamy wiele istotnych spraw – m.in. gdzie ten facet pracuje, czy mówimy podobnym językiem albo jaki mamy stosunek do sportu.
24 godziny: ewentualne minusy
Po tym czasie zauważamy także dzielące nas różnice, np. odmienne poglądy na różne sprawy. Ile z nich możemy tolerować? Zastosuj prosty test – czy lubisz siebie w towarzystwie tej osoby?
32-33 godziny: spotkanie
ZOBACZ: 38 zasad męskiej przyjaźni
PRZECZYTAJ: Wielcy o przyjaźni [Aforyzmy]
48 godzin: wyznanie
Jeśli wszystko idzie w dobrym kierunku, to mniej więcej w tym okresie pojawiają się jakieś głębsze tematy dotykające bolących miejsc (choroba, problemy w związku itp.). I jest to kamień milowy znajomości.
60 godzin: przysługa
Gdzie na skali bólu u faceta mieści się proszenie o pomoc? No właśnie. Dlatego facet, którego możesz poprosić o pomoc przy przeprowadzce, jest na dobrej drodze do statusu prawdziwego przyjaciela.
80 godzin: razem z partnerkami
Wspólne spotkania całymi rodzinami są dobrym wskaźnikem relacji. Ale z drugiej strony pamiętaj, że facet, za którym nie przepada Twoja żona, nadal może być Twoim najlepszym kumplem.
94 godziny: uwaga
Jeśli wciąż się spotykacie i lubicie, to prawdopodobnie jest to przyjaźń. Ale jeśli to tylko on albo wasze partnerki organizują wspólne spotkania, to może czas się trochę zdystansować. Przyjaźń bez wzajemności jest męcząca.
200 godzin: zaklepane
Czas próby za wami. Teraz już możesz spokojnie poprosić go, aby zajął się Twoim kotem pod Twoją nieobecność. Można też planować wspólny wyjazd na wakacje razem z rodzinami bez ryzyka, że staną się koszmarem.
Komentarze
~Ziomek, 2020-03-24 09:07:34
Potwierdzenie zgłoszenia naruszenia regulaminu
Czy zgłoszony wpis zawiera treści niezgodne z regulaminem?