[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Menstruacja a seks, dławica wieńcowa i psie reakcje - News MH

Co oznacza bolesność jej piersi i dlaczego zgaga może być niebezpieczna, czyli kolejna porcja dziwnej wiedzy prosto od ekspertów MH.

Piersi, biust, kobieta
Problem: ona nie pozwala dotykać swych piersi

Jeśli nie pozwala Ci ich dotknąć, kiedy uprawiacie seks,uważaj – zbliża się napięcie przedmiesiączkowe. U niektórych kobiet po bolesności piersi następują poirytowanie i zmienność nastrojów – nie przypadkiem angielski skrót PMS (zespół napięcia przedmiesiączkowego) oznacza w wolnym tłumaczeniu Pędź Mi Stąd.Ukryj się i policz do 15. Najlepszy czas na seks to mniej więcej dwa tygodnie po rozpoczęciu miesiączki; wtedy ma najwięcej energii seksualnej i najlepszy nastrój.

REKLAMA

Problem: pies stoi spokojnie, ale jego ogon sterczy sztywno do góry

Warto podszkolić się w psim języku, doktorze Dolittle. Jeżeli bydlę stoi nieruchomo, a jednak warczy i poszczekuje, oznacza to, że jest w nastroju do gryzienia. Nie patrz mu wtedy w oczy, bo potraktuje to jako wyzwanie do walki o dominację. Stój spokojnie. Zaciśnij dłonie w pięści, żeby pies nie odgryzł Ci palców, ręce skrzyżuj na piersiach.

W tej sytuacji najbardziej prawdopodobne jest, że pies podejdzie, obwącha Cię, zorientuje się, że nie stanowisz zagrożenia i... da Ci spokój. Chyba że jesteś listonoszem – ci mają przekichane z urzędu. Nie zauważyłeś tej prawidłowości? Może po prostu jeszcze się nie ożeniłeś...

Problem: masz wrażenie, że dopadła cię zgaga

Pojawiający się i zanikający, ale wielogodzinny ból i pieczenie w klatce piersiowej lekarze nazywają niestabilną dławicą wieńcową. Ból jest spowodowany przez skrzepy osadzające się po wewnętrznej stronie arterii wieńcowych. Szacuje się, że ponad 50% osób, które mają ten syndrom, będą miały atak serca w ciągu 6 miesięcy.

Taki ból jest dowodem, że gromadzi się płytka miażdżycowa, a kiedy wreszcie się oderwie od ściany naczynia, zablokuje dopływ krwi do serca. Jeśli masz bóle w klatce piersiowej, zgłoś się natychmiast do szpitala. Naprawdę, szkoda byłoby nam tak głupio stracić czytelnika. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij