[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

MH na czasie: wydarzenia, koncerty, premiery

Są imprezy, których po prostu nie można przegapić. A przynajmniej szkoda. Zebraliśmy dla Was grudniowe "the best of".

Jethro Tull

Książka Men’s Health

  • W punktach sprzedaży od 24.11

Nowy numer specjalny MH „1000 patentów, jak wszystko robić lepiej” zmieni Twoje życie. Z tym że „lepiej” nie znaczy w tym przypadku, iż chcemy z Ciebie zrobić ześwirowanego perfekcjonistę – nie. „Lepiej” oznacza łatwiej, skuteczniej, szybciej, efektywniej i z większą korzyścią dla zdrowia, formy, smaku i w ogóle wszystkiego, co można samemu ogarnąć.

Jethro Tull

  • Kraków, 2.12
  • Bydgoszcz, 3.12

Kiedy zagrali pierwszy koncert w 1967 roku, większości z nas nie było nawet w planach, ale zawsze można podpytać ojca. Skądinąd przy okazji dowiesz się trochę więcej o swoim starym, bo Jethro Tull jest wprawdzie topową kapelą progresywnego rocka, hard rocka i folk rocka, ale jednak trochę dla wybranych, tych bardziej wyrobionych muzycznie. A poetyckie teksty, często ironiczne i prowokacyjne, też nie były dla wszystkich. Gwiazdą zespołu i jego motorem napędowym od początku jest Ian Anderson – charyzmatyczny i ekscentryczny kompozytor, tekściarz, wokalista, gitarzysta i fl ecista. Flet kojarzy Ci się z pasterską fujarką, a nie z rockiem? Żebyś się, chłopie, nie zdziwił. Koncerty w Krakowie (2.12) i Bydgoszczy (3.12).

REKLAMA

T.Love

  • Wrocław, 2.12

35 lat na scenie, 11 albumów i hity, które wpisały się w historię polskiego rock’n’rolla – oto Muniek Staszczyk z ekipą. Jest okazja do świętowania jubileuszu powstania zespołu na koncercie we Wrocławiu, a w zaufaniu wam powiemy, że niesie się rumor o zakończeniu działalności T.Love, więc... Będziesz sobie pluł w brodę, jeśli przegapisz.

G.B.H

  • 17.12, Wrocław

Brytyjska legenda punk rocka też obchodzi jubileusz 35-lecia powstania, i też we Wrocławiu. Zagrają numery z nowej płyty „Momentum”. Fani wiedzą, ale reszcie zdradzamy, że nazwa to skrót z brytyjskiego kodeksu karnego: Grievous Bodily Harm (oskarżony o ciężkie uszkodzenie ciała). Będzie głośno!

Jumanji: Przygoda w dżungli

  • Reż. Jake Kasdan, w kinach od 29.12

Pamiętacie pierwsze „Jumanji” z 1995 roku z Robinem Williamsem? My tak i mamy do niego słabość, a za scenę ze stadem nosorożców pędzącym w domu przez duży pokój dalibyśmy się pokroić. Tuż przed nowym rokiem wejdzie do kin nowe „Jumanji”, nieco upgrejdowane, z naszym kilkukrotnym okładkowiczem, Dwayne’em „Rockiem” Johnsonem, do którego też mamy słabość. Tym razem młodych ludzi wciągnie do swego świata oldskulowa gra komputerowa, która przerzuci ich na wyspę, gdzie wszystko, co się rusza, będzie próbowało ich wykończyć. Będzie widowiskowo na koniec starego roku! 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij