[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

MH na czasie: wydarzenia, koncerty, premiery

Są imprezy, których po prostu nie można przegapić. A przynajmniej szkoda. Zebraliśmy dla Was listopadowe „the best of”. 

Queen

Independent Dub Day

  • Wrocław, 3-4 listopada

Listopad rozpocznie się wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników dobrej muzy i potężnego nagłośnienia – Independent Dub Day we Wrocławiu to największy halowy festiwal muzyki dub w naszej części Europy. W końcu jeden z najważniejszych i najbardziej otwartych na eksperymenty gatunków muzycznych doczekał się w naszym kraju swojego święta. Na scenie, obok światowych legend sceny dubowej (m.in. Adrian Sherwood, Mad Professor, Dub Dynasty), wystąpią wykonawcy prezentujący nowoczesne oblicze gatunku, który zawsze słynął z przełamywania schematów. Przez dwa dni stolica Dolnego Śląska będzie drżeć od potężnych basów! Więcej informacji znajdziesz na independentdub.com.

Queen and Adam Lambert

  • Łódź, 6 listopada

Wraz ze śmiercią Freddiego Mercury’ego pewna epoka skończyła się i nigdy już nie wróci. Jednak z nadejściem do zespołu Adama Lamberta, amerykańskiego wokalisty, rozpoczęła się nowa, inna epoka, która też zostawi swój ślad w historii muzyki. Koncert w Łodzi jest częścią europejskiej trasy z okazji 40-lecia albumu „News of the World”.

REKLAMA

FACET CZYTAJĄCY: W 12 książek do lepszego życia

„Żebro Adama”

  • W księgarniach od 8 listopada

Antonio Manzini stworzył postać gliniarza, który za niesubordynację trafia na jakieś włoskie zadupie i tam prowadzi śledztwo. Bohater nazywa się Rocco Schiavone, a tak opisują go wielbiciele: opryskliwy, niemoralny, cyniczny, szowinista, gbur, bezczelny cham, totalny buc, arogant. Nie wiemy, jak z wami będzie, ale nas te opisy zachęciły. Warto!

Suburbicon reż. George Clooney

  • W kinach od 10 listopada

Scenariusz napisali Joel i Ethan Coenowie, co dla wielu już jest gwarancją, że film warto obejrzeć. Przenosimy się do tytułowego, sielskiego miasteczka na amerykańskiej prowincji, są lata 50. i – jak to u Coenów – śledzimy równolegle kilka wątków, które splatają się misternie w jedną całość. Bohaterowie filmu są zakładnikami swoich uprzedzeń, ambicji czy wręcz głupoty i – jak to u Coenów – podejmują różne decyzje życiowe, które kończą się katastrofalnie. Powaga miesza się tu z absurdem, farsa z tragedią, a wszystko zmierza do nieuchronnego braku happy endu. Jak to u Coenów.

Anthony Strong

  • Wrocław, 20 listopada

Nowa gwiazda jazzowej wokalistyki zaśpiewa we Wrocławiu. W powszechnej opinii krytyków dwie światowe gwiazdy – Michael Buble i Jamie Cullum – nie mogą spać spokojnie, bo na muzycznym firmamencie pojawiła się nowa, równie jasna – Anthony Strong. Witajcie w królestwie swingu! 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij