[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

MH na czasie: seriale na luty

W zimie inwestycja w kulturę ogranicza się do abonamentu na kablówkę albo serwis VOD. Sprawdź ich ofertę.

Seriale, Netflix Żyjemy w epoce seriali. Nie miej do siebie zbyt wielkich pretensji, jeśli któraś z odcinkowych opowieści wciągnie Cię bez reszty. 

„Brytania”

Gatunek: historyczny

Gdzie: HBO I HBO GO

REKLAMA

Kiedy: Od 19 stycznia

Wojownicze księżniczki, przebiegli druidzi, barbarzyńscy bogowie i rzymscy żołnierze. Brzmi znajomo, ale nie – nie występuje tu ani Asterix, ani jego pulchny kumpel. Nakreślonej przez scenarzystę Jeza Butterwortha („Pakt z diabłem”, „Spectre”) historii o próbie podboju przez Rzymian terenów należących do walecznych Celtów bliżej bowiem klimatem do „Wikingów” niż wesołych przygód przebiegłych Gallów.

„Zabójstwo Versace: American Crime Story”

Gatunek: oparty na faktach

Gdzie: Fox

Kiedy: Od 22 stycznia

Hitchcock mawiał, że film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a później napięcie ma tylko rosnąć. Historie z serii „American Crime Story” zaczynają się od zabójstwa, by z każdym odcinkiem zaciekawiać jeszcze bardziej. Drugi sezon kręci się wokół śledztwa w sprawie morderstwa słynnego projektanta mody Gianniego Versace, który w 2017 roku został zastrzelony przez seryjnego mordercę przed bramą swojej posiadłości.

Dla dociekliwych: Czy telewizja szkodzi zdrowiu?

„Botoks”

Gatunek: polski

Gdzie: Showmax

Kiedy: Od 31 stycznia

Jeżeli wciąż nie masz dość przemocy, krwi i przekleństw, to pozycja dla Ciebie. Serial rozszerza fabułę budzącego kontrowersje fi lmu pod tym samym tytułem. Pogłębia wątki poszczególnych bohaterów, wprowadzając na pierwszy plan niektóre drugoplanowe postacie. M.in. dowiemy się więcej o transseksualiście Marku, granym przez Sebastiana Fabijańskiego, oraz lekarce Beacie (w tej roli Agnieszka Dygant), która w wypadku motocyklowym straciła narzeczonego.

„Modyfikowany węgiel”

Gatunek: sci-fi

Gdzie: Netflix

Kiedy: Od 2 lutego

Takeshi Kovacs (w tej roli znany z „The Killing”, „House of Cards” czy świetnego „Szybkiego cashu” Joel Kinnaman) – jedyny ocalały żołnierz elitarnej jednostki – po 250 latach zostaje przywrócony do życia przez niewyobrażalnie bogatego Laurensa Bancrofta, który zleca mu podjęcie śledztwa w sprawie morderstwa... samego siebie. Nie, nie piszemy tego pod wpływem... Po prostu „Modyfikowany węgiel” rozgrywa się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat.

Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, którą, niczym pendrive’a, można przenosić z ciała do ciała. Śmierć nie jest więc końcem istnienia. Oparty na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana serial typowany jest na najlepszą tegoroczna premierę Netflixa. Budżet 7 milionów dolarów na odcinek sprawia, że „Modyfikowany węgiel” jest też najdroższym serialem sci-fi serwisu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij