[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

MH na czasie - książki

Niektóre książki trzeba czytać powoli, strona po stronie. Ale są też takie, które pochłania się jednym ciągiem. Oto zestaw wciągających jak przemysłowy odkurzacz lektur na lato.

książki,

Przejęcie

Wojciech Chmielarz napisał do tej pory trzy świetne powieści z soczystymi bohaterami i pełną zaskakujących zwrotów akcją. „Przejęcie”, najnowsza pozycja cyklu z komisarzem Jakubem Mortką, zdobyła w tym roku Nagrodę Wielkiego Kalibru. Zaczyna się egzotycznie, w Ameryce Południowej, ale akcja szybko przenosi się do Warszawy. Tej prawdziwej, z ludźmi z krwi i kości, a nie wydumanymi postaciami jak z brazylijskiej telenoweli. Policjant też jest prawdziwy – nie ma nadprzyrodzonych zdolności ani umiejętności dedukcji Sherlocka Holmesa. Ale zna się na swoim fachu, jest uparty i skuteczny. Dlatego śledzenie jego śledztwa jest tak wciągające.

„Przejęcie”, Wojciech Chmielarz – Wydawnictwo Czarne

REKLAMA

Księgowy, który wygrał los na loterii

Kryminał rozpisany na kameralny dramat „ona i on”. On jest dojrzałym mężczyzną, który wygrywa w totka i pragnie zmienić swoje życie, ona to młoda narkomanka, spoza nawiasu społecznego. Zbrodnia jest tylko spoiwem ich platonicznego uczucia. Wzruszająca, fascynująca i zabawna historia. Za to właśnie kocham Nessera.

„Drugie życie pana Roosa”, Håkan Nesser, wyd. Czarna Owca

Z życia wzięte

Mistrzowsko napisane. Tempo thrillera. Z kryminalnym nerwem, wnikliwością reporterską i umiłowaniem detalu niczym najwyższej klasy literatura piękna. Niejeden wielki pisarz nie odważyłby się tak popuścić wodzy fantazji w obawie przed zarzutem nieprawdopodobieństwa. Ta książka udowadnia, że rzeczywistość jest zawsze mocniejsza od fikcji.

„Tabloid”, Piotr Głuchowski/Marcin Kowalski, wyd. Agora SA

Kartelmama

Opowieść o twórczyni i przywódczyni kartelu narkotykowego, charyzmatycznej i tajemniczej kobiecie, która przeszła na „ciemną stronę mocy”, by uratować siebie. Wstrząsająca historia współczesnej Amazonki, gdzie dobro bywa tylko mniejszym złem, a wybory moralne przypominają grecką tragedię. Powieść oparta na prawdziwych wydarzeniach. Najpiękniejsza i najbardziej wstrząsająca książka autora „Terytorium Komanczów”.

„Królowa południa”, Arturo Perez Reverte, wyd. Muza

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij