[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

MH na czasie: imprezy, koncerty, ludzie

Oto sierpniowe wydarzenia kulturalne w naszym kraju, których nie wypada przegapić. Kupuj bilet i jazda!

Festiwal Nowe Horyzonty udowadnia, że kino tez może być wymagającą w odbiorze sztuką.

Valerian i miasto tysiąca planet

  • W kinach od: 21.08

Luc Besson już w „Piątym elemencie” z Willisem i Jovovich pokazał swoją miłość do efektów specjalnych, ale w tym filmie przechodzi samego siebie.
Na podstawie komiksu z 1967 roku stworzył najdroższe w historii dzieło kinematografii francuskiej - producenci wyłożyli, bagatela, prawie 200 mln euro, a więc kwotę porównywalną z wielkimi, hollywoodzkimi produkcjami. Fabuła jest oczywiście komiksowa, ale obraz będzie gratką dla amatorów. W sam raz na wakacje. W filmie grają Clive Owen, Ethan Hawk, John Goodman, a więc pierwsza liga, ale fanów ucieszy też obecność Rihanny i Herbie Hancocka. Serio.

T-mobile nowe horyzonty

  • Wrocław, 3-13.08

Po raz 17. we Wrocławiu spotykają się amatorzy dobrego kina, tworzonego poza hollywoodzkim mainstreamem i nieprzeznaczonego do wielkich multipleksów. Rok w rok Roman Gutek, organizator festiwalu i dystrybutor, przypomina, że kino, oprócz dostarczania rozrywki, może być sztuką najwyższych lotów i dostarczać refleksji. Więcej na nowehoryzonty.pl.

REKLAMA

Patti smith

  • Dolina Charlotty, 13.08

Pierwsza Dama Rocka rządzi od lat na światowej scenie muzycznej. Porównywana jest z Bobem Dylanem, w którego zresztą imieniu odbierała w szwedzkiej akademii nagrodę Nobla w 2016 r. Okazja, by posłuchać kogoś, kto wierzy, że muzyka i teksty mogą zmieniać świat. Koncert w Dolinie Charlotty.

Siła wege

  • W księgarniach: 20.08

Dziesięć lat po światowej premierze książka Brendana Breziera doczekała się polskiego tłumaczenia. Ten były triathlonista, a obecnie trener (przygotowywał m.in. Hugh Jackmana do roli w „X-Men: Wolverine”) wstrząsnął milionami ludzi na świecie i zmienił ich żywieniowe nawyki. Możesz do nich dołączyć. Wydawnictwo Vivante. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij