[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

MH na czasie: imprezy, koncerty, ludzie

Nowoczesny facet musi wiedzieć, co w miejskiej trawie piszczy. Dlatego przygotowaliśmy Wam przegląd najciekawszych kulturalnych wydarzeń w lipcu. 

Wydarzenia kulturalne

Dunkierka

Reżyser znany z „Incepcji”, „Bezsenności” czy „Memento” sięgnął tym razem po temat wojenny. Położona niedaleko Belgii Dunkierka jest najdalej na północ wysuniętym portem Francji i właśnie tam w 1940 roku Niemcy zatrzasnęli w pułapce żołnierzy alianckich.

Brawurowa akcja ewakuacyjna pozwoliła dopłynąć do Anglii, zresztą na wszystkim, co tylko unosiło się na wodzie i nie tonęło, ponad 330 tysiącom Brytyjczyków i Francuzów, ale i tak straty były ogromne. Do dziś nierozstrzygnięta pozostaje kwestia, dlaczego Hitler nie użył czołgów, które stały nieopodal. W głównej roli Tom Hardy.

REKLAMA

Gregoire delacourt

„Na pierwszy rzut oka” – nowa powieść francuskiego autora – zaczyna się filmowo. Oto do drzwi młodego mechanika samochodowego stuka, odciągając go od telewizora z lecącą „Rodziną Soprano”, Scarlett Johansson. Czego najpiękniejsza kobieta świata może szukać na francuskim zadupiu? Odpowiedź w środku. Wydawnictwo Drzewo Babel.

Yes

Legendarna grupa Yes wprawdzie się rozpadła wiele lat temu, ale wokalista Jon Anderson i klawiszowiec Rick Wakeman znowu są razem na scenie. Występują w trio z gitarzystą Trevorem Rabinem w zespole ARW i nie dajcie się zwieść nazwie – to Yes w najczystszej formie. DolinaCharlotty.  

Red Hot Chilli Peppers

Goście z Kalifornii siedem razy zdobywali nagrody Grammy, a sprzedaż ich albumów przekroczyła 80 mln egzemplarzy. RHCP są jednym z najlepiej rozpoznawalnych amerykańskich towarów eksportowych i ich muzyka już dawno przekroczyła granice USA. Charakterystyczny wokal i brzmienie gitar są wizytówką zespołu, który zagra na stadionie w Krakowie. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij