LAS Festival: Sekretne życie LAS-u

LAS Festival to jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych na koncertowej mapie Polski. W tym trudnym dla wszystkich czasie didżeje i selektorzy postanowili przygotować niespodziankę: ekskluzywne sety muzyczne w klimacie dub, techno, minimal, psytrance prosto z magicznego lasu pozwolą Ci udać się w muzyczną podróż do tego tajemniczego miejsca. Gotowi na muzyczną ucztę?

Las Festival mat. pras. Las Festival

Na południowo-zachodnim krańcu Polski, w otoczeniu malowniczych łąk i pól natura skrywa magiczne miejsce. Wiekowe drzewa sprawują tutaj najważniejszą rolę – to z nich czerpiemy energię my, ludzie, oraz nasza matka Ziemia. Zarówno te rosnące w przydrożnych alejach, jak i te królujące samotnie pośrodku polany zachwycają swoim dostojnym pięknem. Ich sędziwe okazy są nośnikami muzycznej różnorodności. LAS Festival – to magiczne miejsce raz do roku zapełnia się tysiącami leśnych stworzeń, które spragnione jego czarów wyruszają w kilkudniową muzyczną podróż, pełną pięknych dźwięków, barwnych kolorów i niezapomnianych przygód.

LAS FESTIVAL LOCKDOWN SESSIONS to specjalne sety didżejskie, które artyści przygotowali w czasach przymusowej izolacji. Wybierz się w podróż do magicznego lasu. Podczas tej wycieczki trafisz, m.in. na słoneczną polanę, gdzie znajduje się Sun Stage. Następnie udasz się do przestrzeni, gdzie znajdował się Bass Tent, by później trafić na schowany w koronach drzew Tree House. Jeśli jesteś fanem mocniejszych brzmień wybierz się w kosmiczną podróż na Forest Stage. Skończysz w miejscu, w którym podróż się zaczęła, czyli ponownie trafisz na Sun Stage.

Wybrane sety muzyczne

Sun Stage - dla miłośników oriental music

Przemierzając kręte ścieżki między drzewami, wchodzimy na skąpaną w słońcu, rozległą polanę. Na Sun Stage stoi postać, która nie bacząc na nic, serwuje selekcję przepełnioną orientalami. Rozgość się, zrelaksuj. Cała łąka jest dla Ciebie. Tańcz, jakby jutra miało nie być.

Bass Tent - dla miłośników muzyki dub

Idąc głęboko w las, z oddali słyszysz dochodzące dźwięki. Przedzierasz się pomiędzy drzewami, dochodząc do małej polany, na której króluje bas i wibracja. To właśnie tutaj mieści się strefa Bass Tent, czyli miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników niskich częstotliwości. Posłuchajcie solidnej selekcji od człowieka w masce.

Tree House - dla miłośników minimal techno

LAS pełen jest niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Opuszczając strefę Bass Tent, dochodzą do Ciebie kolejne dźwięki. Podążając za nimi, nagle znajdujesz się pomiędzy gęstymi i wysokimi drzewami. Spoglądasz ku górze i wśród koron drzew ukazuje Ci się Tree House. Zatop się w minimalowym świecie dźwięków i polataj razem z nami w koronach leśnych drzew.

Jeśli masz ochotę na więcej przygód, zajrzyj na leśny fanpejdż na Facebooku.

REKLAMA