Jason Statham i Sylvester Stallone na planie Niezniszczalnych 4

Wybuchowy duet wraca do gry. 

Sylvester Stallone i Jason Statham na planie Niezniszczalnych 4 fot. instagram.com/officialslystallone

Praca na planie Niezniszczalnych 4 wre. Świadczą o tym między innymi zdjęcia wrzucane na Instagram przez Sylvestra Stallone’a. Pomimo siedemdziesięciu pięciu lat na karku, aktor porusza się po social mediach ze sprawnością dwudziestolatka.

Jedno z najnowszych zdjęć Stallone’a przedstawia aktora w towarzystwie samego Jasona Statham’a.

Świetnie się bawię z moim dobrym kolegą Jasonem na planie nowych NIEZNISZCZALNYCH (Having a great time at work with my great friend Jason on the new EXPENDABLES!!!)”.

Zdjęcie ucharakteryzowanych aktorów zostało polajkowane przez prawie milion osób.
Wcale nas to nie dziwi – Stallone i Statham to jeden z tych duetów, których widok od razu poprawia humor.

Mamy nadzieję, że prace nad czwartą części Niezniszczalnych przebiegną bezproblemowo.
To w końcu kino akcji z prawdziwego zdarzenia. Nie brakuje w nim niebezpiecznych scen, w których wiele rzeczy może pójść niezgodnie z planem.

Niektórzy aktorzy – jak na przykład Jason Statham – wykonują większość numerów samodzielnie.
W trakcie kręcenia „trójki” wszyscy przeżyli chwile grozy po tym, jak aktor wpadł ciężarówką do Morza Czarnego. Statham przeżył wypadek tylko dzięki ponadprzeciętnej umiejętności pływania pod wodą.

Zmierzył się ze śmiercią. Wykonywał jazdę testową trzytonową ciężarówką, w której nagle zepsuły się hamulce. Pojazd spadł do Morza Czarnego z wysokości 60 stóp (czyli ponad 18 metrów – przyp.red.). Na szczęście zdemontowaliśmy wcześniej drzwi – powiedział w wywiadzie dla The Mirror Sylvester Stallone i dodał – Jeśli w tej ciężarówce byłby ktoś inny, to na pewno by zginął. Mieliśmy na sobie ciężkie buty i paski na broń. Utonęlibyśmy. Ale Jason potrafi nurkować na poziomie olimpijskim, więc udało mu się z tego wyjść cało”.

Trzymamy kciuki, żeby tym razem wszystko poszło jak z płatka.

Niezniszczalni 4 — obsada, fabuła i data premiery

Niezniszczalni 4 mają się świetnie, co bardzo nas cieszy. Trzecia część kasowej serii miała premierę w 2014 roku, więc mieliśmy czas, by się stęsknić. Na szczęście, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Stallone nie pożegnał się ze swoją rolą i ponownie wcieli się w postać Barneya Ross’a. Wiemy też, że Statham powróci jako Lee Christmas, Dolph Lundgren jako Gunner Jensen, a Randy Couture jako Road.

Niestety, wciąż nie potwierdzono powrotu Arnolda Schwarzenegger’a. Wiemy za to, że w filmie pojawi się kilka nowych postaci. Na ekranie zobaczymy między innymi  raper 50 Cent, Megan Fox (Transformers) i Tony Jaa (Szybcy i wściekli 7).

Szef studia filmowego Millennium Films – Jeffrey Greenstein – obiecał, że Niezniszczalni 4 będą wisienką na torcie dla całej serii, pełną znanych nazwisk i wartkiej akcji.

Póki co nie znamy szczegółów na temat fabuły. The Hollywood Reporter twierdzi, że w Niezniszczalnych 4 pierwsze skrzypce będzie grała postać Jasona Statham’a.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, film powinien trafić do kin w przyszłym roku.

Artykuł będzie aktualizowany.

REKLAMA