[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jason Momoa: zwierzęcy instynkt

Wystarczy rzut oka i wiesz, że Jason Momoa to prawdziwy wojownik. W końcu nie da się przejść obojętnie obok kogoś, kto ma 195 cm wzrostu i zbudowany jest niemal z samych mięśni. 

Jason Momoa Elena Rostunova / Shutterstock.com
Mimo to początki jego kariery aktorskiej były bardzo niewinne. Trudno inaczej nazwać wzięcie udziału w dwóch sezonach legendarnego serialu "Słoneczny patrol". Momoa, jako urodzony na Hawajach surfer, doskonale nadawał się do roli ratownika. Na szczęście z wizerunkiem wymuskanego chłopca rozstał się w "Conanie Barbarzyńcy".

"Chciałem, żeby mój bohater był jak drapieżny kot – mówi Momoa. – Silny, ale zwinny, tak jak te duże zwierzęta, które muszą polować, żeby żyć". Mimo świetnej sylwetki to dopiero kolejna rola – wojownika – spowodowała, że stał się rozpoznawalny na całym świecie. Fani "Gry o tron" do dziś nie mogą zapomnieć o Khalu Drogo. Potężny, waleczny, niezależnie od niebezpieczeństw potrafił znaleźć chwilę na przyjemności.

Prywatnie Momoa też wie, że jest czas na trening i czas na odpoczynek. Oba te elementy można ze sobą świetnie połączyć, otrzymując przy tym niebywałe rezultaty. Poznaj 6 zasad, dzięki którym zdobędziesz sylwetkę wojownika i zręczność dzikiego zwierzęcia. 

REKLAMA
 

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij