Jason Momoa: zwierzęcy instynkt

Wystarczy rzut oka i wiesz, że Jason Momoa to prawdziwy wojownik. W końcu nie da się przejść obojętnie obok kogoś, kto ma 195 cm wzrostu i zbudowany jest niemal z samych mięśni. 

Jason Momoa Elena Rostunova / Shutterstock.com
Elena Rostunova / Shutterstock.com

Mimo to początki jego kariery aktorskiej były bardzo niewinne. Trudno inaczej nazwać wzięcie udziału w dwóch sezonach legendarnego serialu "Słoneczny patrol". Momoa, jako urodzony na Hawajach surfer, doskonale nadawał się do roli ratownika. Na szczęście z wizerunkiem wymuskanego chłopca rozstał się w "Conanie Barbarzyńcy".

REKLAMA

"Chciałem, żeby mój bohater był jak drapieżny kot – mówi Momoa. – Silny, ale zwinny, tak jak te duże zwierzęta, które muszą polować, żeby żyć". Mimo świetnej sylwetki to dopiero kolejna rola – wojownika – spowodowała, że stał się rozpoznawalny na całym świecie. Fani "Gry o tron" do dziś nie mogą zapomnieć o Khalu Drogo. Potężny, waleczny, niezależnie od niebezpieczeństw potrafił znaleźć chwilę na przyjemności.

Prywatnie Momoa też wie, że jest czas na trening i czas na odpoczynek. Oba te elementy można ze sobą świetnie połączyć, otrzymując przy tym niebywałe rezultaty. Poznaj 6 zasad, dzięki którym zdobędziesz sylwetkę wojownika i zręczność dzikiego zwierzęcia. 

 

1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA