[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Jamie Foxx - męska gra w życie

Jamie Foxx, aktor, muzyk, człowiek, którego trudno określić w kilku słowach. Zdradza przepis na to, jak wieść życie niczym prezydent Stanów Zjednoczonych i mieć mięśnie gwiazdy filmowej. Poznaj jego rady i patenty, aby zawsze być w formie i stawiać czoła wyzwaniom.

Jamie Foxx LaCameraChiara / Shutterstock.com
Aktor, komik, muzyk, pisarz, sportowiec, ojciec, biznesmen. Jamie Foxx w każdej z tych ról odnajduje się znakomicie. Tak samo jest na ekranie. Mogłeś oglądać go w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych w "Świecie w płomieniach". Miał swój wkład w kolejną część "Spider Mana". Wcześniej zagrał niewolnika w "Django" oraz spędził "Walentynki" w Nowym Jorku.

Faceta, który dał sobie radę z tymi wszystkimi wyzwaniami, warto posłuchać. Jego zasady sprawdzają się tak samo dobrze podczas współpracy z Quentinem Tarantino czy Kanye Westem, jak i w codziennym życiu. Jeśli połączysz je z treningiem, będziesz silny, szybki i gotów do stawienia czoła wszystkim przeciwnościom. Graj na własnych zasadach: wtedy nikt nie wyrwie Ci zwycięstwa z rąk.

1. Walcz na swoich zasadach

Przepustką Foxxa do kariery był występ w filmie "Męska gra". "Dostałem rolę razem z Alem Pacino i Cameron Diaz – mówi aktor. – Nie miałem wielkiego doświadczenia. Moją jedyną przewagą był fakt, że w młodości grałem w futbol amerykański. Wiedziałem więcej na jego temat i na tym polegałem". Dlatego nie graj na cudzych warunkach, tylko przenieś rywalizację na swoje boisko. 

2. Zawsze bądź na bieżąco.

"Nauczyłem się, że czasami warto spytać innych, co jest na czasie – przyznaje Foxx. – Dlatego staram się pytać. Nie chodzi o to, żeby udawać kogoś, kim się nie jest, albo pozować na młodszego. Po prostu warto mieć kontakt z rzeczywistością".

Aktorowi podpowiedział to Kanye West. Ty jednak nie musisz mieć w komórce numeru do jednego z najbardziej znanych raperów: wystarczy Ci MH i przykład Foxxa.

3. Zaplanuj przyszłość

Choć Foxx wygląda jak młodzieniaszek, to za kilka dni będzie obchodził 46. urodziny. W tym wieku człowiek dobrze wie, czego chce, a czego powinien unikać. "Mam plan na najbliższe 10 lat. Zamierzam rzadziej pojawiać się w mediach i skupić się na sztuce, bo w ostateczności tylko ona zostanie".

Niezależnie, czy jesteś artystą czy wirtuozem tabelek w Excelu, wniosek jest jeden: co jakiś czas warto zastanowić się nad celem. Kilku rzeczy będziesz musiał się nauczyć, a o kilku… zapomnieć.

REKLAMA

fot. Ture Lillegraven
Bo pewne nawyki już dawno przestały być skuteczne. Poza tym wykonaj ćwiczenie: wyobraź sobie, jak powinien wyglądać Twój wymarzony dzień za 10 lat. Zaplanuj go, a potem zrób wszystko, żeby się urzeczywistnił. 

4. Zaufaj sobie

Foxx ma wiele talentów i w wielu sytuacjach mógł się nimi pochwalić. Przez to w ciągu ostatnich 20 lat często zmieniał środowisko, w którym się obracał. "Niezależnie, czy spędzasz czas z kolegami z okolicy czy z Robertem De Niro lub Alem Pacino, ciągle jesteś tą samą osobą" – mówi aktor.

Nigdy o tym nie zapominaj. Odniesienie sukcesu w różnych dziedzinach życia będzie wymagać od Ciebie pokazania różnych stron osobowości. Ale o sukcesie decyduje przede wszystkim to, co jest w Tobie od samego początku. Trzymaj się tego, a zawsze będziesz na szczycie. 

5. Rozwijaj się na wszystkich płaszczyznach

 Podczas treningu, tak jak w życiu, musisz być gotowy na różne wyzwania. Dlatego zamiast jednej serii albo jednego ćwiczenia, miej przed oczami większy obraz.

"Robiłem pompki odkąd pamiętam – mówi Foxx. – Dlatego moja klatka zawsze wyglądała świetnie. Jednak zapomniałem o plecach i zacząłem się garbić". To, co dobrze wygląda przed lustrem, nie zawsze sprawdza się w rzeczywistości. Dlatego dbaj o szczegóły i zwróć uwagę na harmonijny rozwój. Z treningiem Foxxa z pewnością osiągniesz swój cel. 

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij