Jakie kwiaty kupić dziewczynie?

Czasy się zmieniają, ale jedno pozostaje niezmienne: kobiety wciąż lubią dostawać kwiaty. Przepytaliśmy ponad 500 z nich, aby dowiedzieć się, jaki bukiet najbardziej je ucieszy.

kwiaty dla dziewczyny Shutterstock.com
Shutterstock.com

1. Róże

Gdy w grę wchodzi romans i nie boisz się śmiałych deklaracji, wtedy zdecydowanymi faworytami są róże.

Zwróć uwagę

Kiedy florystka (ta pani w kwiaciarni) zada Ci pytanie: "Jak przybrać?", nie wpadaj w panikę, tylko miej przygotowaną rezolutną odpowiedź. Żadnej gipsówki, bo wygląda tanio; zamiast tego, w charakterze dodatku, lepiej prezentują się zielone chryzantemy. Róże niekoniecznie muszą być czerwone: wybierz np. różowe.

2. Tulipany

Przepytywane przez nas kobiety mówiły, że najbardziej lubią dostawać tulipany, kiedy celebrują jakieś osiągnięcie (dyplom, egzamin, awans etc.).

Zwróć uwagę

Tulipany ładnie wyglądają, kiedy jest ich większa liczba (nie bądź skąpiradło). Wtedy za całe przybranie wystarczy przewiązanie łodyżek naturalną rafią i tyle. Ich piękno nie lubi konkurencji.

3. Lilie

Ulubione urodzinowe kwiaty naszych respondentek.

Zwróć uwagę

Wybierz lilie jednego koloru, na przykład tygrysie. Mają ciekawie ubarwione płatki i nie pachną tak intensywnie, jak białe czy żółte (ten zapach może być męczący).

Hej, zaczekaj!

Wybierasz się na pierwszą randkę? Daj sobie spokój z bukietem: kobiety w naszej ankiecie uznały, że to zbyt zobowiązujące. No bo w końcu przecież możecie na pierwszej randce uznać, że jednak nie ma chemii.

Sprawdź też: 15 sprawdzonych sposobów na pierwszą randkę 

Zobacz również:
REKLAMA