[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.1

Jak zacząć dzień bez kawy?

Poranek bez kawy? Jeżeli roześmiałeś się głośno na samą myśl, mamy dla Ciebie niespodziankę. Jest jeden sposób, by bez kofeiny zacząć dzień pełnym energii i chęci do działania. Wystarczy, że pobudzisz 5 zmysłów. Sprawdź, jak to zrobić.

poranek bez kawy, energia fot. wavebreakmedia, 2015, shutterstock.com
1. Węch: laski cynamonu

Dlaczego? Amerykańscy naukowcy odkryli, który zapach pozwala kierowcom lepiej koncentrować się. To cynamon. Zamocz laskę w ciepłej wodzie na 5 minut i wypij tak przygotowany napój.

2. Wzrok: niebieski abażur

Dlaczego? Naukowo dowiedziono, że niebieskie świato hamuje wydzielanie hormonu snu – melatoniny. Błękitna lampka na nocnym stoliku szybciej wygoni Cię z łóżka.

REKLAMA

3. Smak: cytrynowa guma

Dlaczego? Cytrynowy smak pobudzi aktywność Twojego mózgu, a żucie gumy przyspieszy akcję serca. Po śniadaniu cytrynowa guma bez cukru zadba też o Twoje zęby.

4. Słuch: radio

Dlaczego? Muzyka pomaga się skupić. Włącz ulubioną stację i gol się w rytm melodii. Dodatkowo dostaniesz też porcję najważniejszych wiadomości. Będziesz na czasie.

5. Dotyk: pumeks w ruch

Dlaczego? Naukowcy dowiedli, że uciskanie stóp i wewnętrznej strony dłoni stymuluje krążenie. Pumeks zadziała jak masaż, a Ty poczujesz krew w żyłach.

MH 01/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij