[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Jak wygrywać w życiu - 5 zasad zwycięzcy

Możesz nauczyć się myśleć jak zwycięzca – mówi Kate Hays, szefowa działu psychologii w English Institute of Sport. 

motywacja, wygrywanie Wygrywania można się nauczyć, ale uważaj - uzależnia.

1. Zagrożenie czy wyzwanie?

Masz wygłosić mowę na weselu kumpla, czy też bierzesz udział w wyścigu? Wszystko jedno – decydujący jest sposób, w jaki postrzegasz sytuację: jako zagrożenie czy wyzwanie. Gdy jest to dla Ciebie wyzwanie, podejmujesz trafniejsze decyzje i lepiej panujesz nad swoimi emocjami.

2. Dopasuj plan

Określ dokładnie, co chcesz osiągnąć, a następnie zdefiniuj kroki, jakie musisz podjąć w tym celu. Jeżeli Ci się nie uda osiągnąć celu, będziesz wiedział, co zmienić w swoim postępowaniu następnym razem.

REKLAMA

Dla aktywnych: Jak wygrywać w sporcie?

3. Wiara we własne siły

Potrzebujesz pewności i wiary w siebie, aby osiągnąć sukces. Ale tego nie można zadekretować. Wiara we własne siły pojawia się wtedy, gdy jesteś dobrze przygotowany do działania i dostrzegasz postęp. Ludzie sukcesu nie zdają się na szczęśliwy traf. Dlatego tak ważna jest codzienna praca u podstaw, czyli to nasze słynne „małe kroki, wielkie rezultaty”.

4. Sprawdzaj się

Bez względu na to, czy odniosłeś sukces, czy poległeś, zawsze skrupulatnie analizuj swoje działania po fakcie. Taka autorefleksja pomoże Ci zrozumieć, w jakim stopniu adekwatne są Twoje działania. Zarówno sukces, jak i porażka są naszymi nauczycielami.

5. Poczuj to

Nawaliłeś? Dałeś d...? Nie uciekaj od tego: poczuj ten wstyd, żal, zażenowanie, ból. Te emocje, według specjalistów, są doskonałym motywatorem. Następnym razem postarasz się dziesięć razy bardziej, żeby tylko nie czuć się tak podle.  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij