[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jak robić wrażenie?

Zobacz, co w XXI wieku stanowi najsilniejszy oręż mężczyzny, i zrób z tego jak najlepszy użytek. 

facet i kobieta To chemia. Ona nie będzie w stanie Ci się oprzeć. (fot. Shutterstock)

Władza / siła / pewność siebie

Dlaczego? Bo jesteśmy dziedzicami cech naszych przodków. Facet silny, mający posłuch w grupie, stanowił przez setki tysięcy lat najlepszą gwarancję, że kobiecie nie zabraknie pożywienia i schronienia. Ona może mówić co innego, ale tu działa biologia.

Jak to pokazać

Pewność siebie sygnalizuje mowa ciała – wyprostowana, ale zrelaksowana poza, brak nerwowych ruchów. I głos: najlepiej niski i głęboki. Zestresowany facet często mówi głosem wyższym niż normalnie. Rozluźnij aparat mowy, ziewając, wysuwając język jak najdalej, porób głupie miny, zagwiżdż piosenkę i zrób kilka głębokich oddechów. I nie daj się na tym przyłapać. 

Pieniądze

Dlaczego? Co za pytanie! Zresztą naukowcy w "British Journal of Psychology" oficjalnie potwierdzili istnienie tej wstydliwej zależności. Świetne auto dodaje facetowi urody i nic na to nie poradzimy. Pieniądze kojarzą się z bezpieczeństwem, a facet, który potrafi je zarobić i utrzymać, ma na pewno cechy, które pozwalają uważać go za dobrą inwestycję.

Jak to pokazać

Być może jesteś akurat na takim etapie życia, że nie masz się czym popisać. Ale nie jest to powód, aby jej opowiadać o wszystkich swoich nieszczęściach. Metoda na litość jest aseksualna i nabierają się na nią tylko desperatki. Nie masz się czym pochwalić? Z przekonaniem opowiedz jej o swoich planach podboju świata.

Inteligencja

Dlaczego? Bo inteligencja w dzisiejszych czasach to najskuteczniejsze narzędzie zdobycia pieniędzy i sukcesu. Przykłady? Steve Jobs albo Mark Zuckerberg. A ponieważ jest dziedziczna, więc jako nośnik dobrych genów stajesz się ciachem.

Jak to pokazać

Jak wspomnieliśmy, inteligencja jest dziedziczna, więc trudno ją wytrenować. Ale od czego mamy internet? Bądź na bieżąco z newsami. Wiedzę łatwo pomylić z inteligencją, gdy jak z rękawa sypiesz ciekawostkami. 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij