Jak robić wrażenie?

Zobacz, co w XXI wieku stanowi najsilniejszy oręż mężczyzny, i zrób z tego jak najlepszy użytek. 

facet i kobieta shutterstock.com
To chemia. Ona nie będzie w stanie Ci się oprzeć. (fot. Shutterstock)

Władza / siła / pewność siebie

Dlaczego? Bo jesteśmy dziedzicami cech naszych przodków. Facet silny, mający posłuch w grupie, stanowił przez setki tysięcy lat najlepszą gwarancję, że kobiecie nie zabraknie pożywienia i schronienia. Ona może mówić co innego, ale tu działa biologia.

ZOBACZ: Oto sygnał, że wpadłeś jej w oko

Jak to pokazać

Pewność siebie sygnalizuje mowa ciała – wyprostowana, ale zrelaksowana poza, brak nerwowych ruchów. I głos: najlepiej niski i głęboki. Zestresowany facet często mówi głosem wyższym niż normalnie. Rozluźnij aparat mowy, ziewając, wysuwając język jak najdalej, porób głupie miny, zagwiżdż piosenkę i zrób kilka głębokich oddechów. I nie daj się na tym przyłapać. 

Pieniądze

Dlaczego? Co za pytanie! Zresztą naukowcy w "British Journal of Psychology" oficjalnie potwierdzili istnienie tej wstydliwej zależności. Świetne auto dodaje facetowi urody i nic na to nie poradzimy. Pieniądze kojarzą się z bezpieczeństwem, a facet, który potrafi je zarobić i utrzymać, ma na pewno cechy, które pozwalają uważać go za dobrą inwestycję.

PRZECZYTAJ: Uwodzenie kobiet - 5 ważnych umiejętności

Jak to pokazać

Być może jesteś akurat na takim etapie życia, że nie masz się czym popisać. Ale nie jest to powód, aby jej opowiadać o wszystkich swoich nieszczęściach. Metoda na litość jest aseksualna i nabierają się na nią tylko desperatki. Nie masz się czym pochwalić? Z przekonaniem opowiedz jej o swoich planach podboju świata.

Inteligencja

Dlaczego? Bo inteligencja w dzisiejszych czasach to najskuteczniejsze narzędzie zdobycia pieniędzy i sukcesu. Przykłady? Steve Jobs albo Mark Zuckerberg. A ponieważ jest dziedziczna, więc jako nośnik dobrych genów stajesz się ciachem.

Jak to pokazać

Jak wspomnieliśmy, inteligencja jest dziedziczna, więc trudno ją wytrenować. Ale od czego mamy internet? Bądź na bieżąco z newsami. Wiedzę łatwo pomylić z inteligencją, gdy jak z rękawa sypiesz ciekawostkami. 

REKLAMA