[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jak pozbyć się odcisków na dłoniach: radzi ekspert MH

Lubimy przerzucać żelastwo, nie ma co ukrywać. Bo przy porządnym treningu siłowym i mięśnie rosną, i tłuszcz się spala. Jedynym problemem są odciski. Nasz ekspert radzi, jak się ich pozbyć.

Rękawiczki do treningu Kobiety często stosują rękawiczki do treningów, chroniąc w ten sposób skórę wewnątrz dłoni. Uczmy się od nich.
Przyznam, że trenuję od niedawna i wszystko byłoby super, gdyby nie te odciski. Znacie jakiś skuteczny sposób, jak sobie z nimi poradzić?

Ponieważ problem już się pojawił, jedyną opcją jest złuszczanie. W aptece sprzedawane są specjalne preparaty służące do tego celu – na bazie kwasu salicylowego. Tak, to ten sam cudowny kwas, który stosuje się w przypadku walki z trądzikiem.

REKLAMA

Nakłada się je regularnie na oczyszczoną skórę samego odcisku, po czym ten zaczyna odpadać. Dodatkowo możesz stosować krem do rąk, który będzie nawilżał i zmiękczał dłonie dzięki zastosowaniu kwasu mocznikowego. W drogeriach pojawiły się również urządzenia do mechanicznego usuwania zrogowaciałej skóry.

Przypominają one żyletki zamknięte w specjalnej obudowie, które pozwolą ci ściąć twardą, martwą skórę, jednocześnie nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Gdyby problem był poważny, a Ty nie chciałbyś przeprowadzać takich zabiegów samodzielnie, możesz skorzystać z pomocy kosmetyczki. Pamiętaj jednak, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego spraw sobie od razu dobrej jakości rękawiczki.

Ewa Gwiazda, kosmetolog 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij