Jak dobrze znasz MH?

Jesteś stałym czytelnikiem i uważasz, że dobrze znasz MH? To z pewnością wiesz, co jest najlepszym śniadaniem na kaca mordercę albo którą pozycję seksualną preferuje większość kobiet. Wypełnij nasz quiz i zobacz, czy Twoja wiedza nie wymaga lekkiego odświeżenia.

200 numer Men's Health Motor Presse Polska

200 miesięcy. Tyle czasu już się znamy i tyle czasu Men's Health jest liderem rynku magazynów dla mężczyzn w Polsce. Czy to długo? Z jednej strony to cała wieczność. W końcu to prawie 17 lat, czyli mniej więcej tyle, ile Polska jest członkiem Unii Europejskiej. W tym czasie świat zmienił się tak bardzo, że ciężko to wszystko opisać. 

W 2004 roku nie było Facebooka, feminatywy mogły skojarzyć się co najwyżej z jakimiś stworami fantasy, kolana nie mogły wychodzić za linię palców w przysiadzie, klubów fitness było mniej niz barów mlecznych i nikomu się nie śniło, że już za parę lat połowa ludzkości regularnie będzie zapadać w letarg przed Netflixem. Porobiło się, prawda?

Z drugiej strony to wszystko zleciało nam z prędkością jeśli nie światła, to przynajmniej dźwięku. Mimo to zaryzykujemy stwierdzenie, że pamiętamy każdy numer, artykuł, poradę czy podpis pod zdjęciem. Ciekawi nas tylko, czy Wy też pamiętacie.

Dlatego przygotowaliśmy quiz wiedzy o MH, w którym umieściliśmy pytania z różnych roczników i numerów. Wybraliśmy oczywiście takie, które nie straciły daty ważności i wciąż możemy się pod nimi podpisać obiema rękami. 

Rozpocznij TEST
Zobacz również: