[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jak być nieszczęśliwy w życiu? 6 pewnych sposobów

Paul Watzlawick, profesor psychologii z amerykańskiego uniwersytetu Palo Alto, opisał zestaw przekonań, które nieuchronnie prowadzą do permanentnego niezadowolenia z życia. Zadziwiające, że ludzie są z nich zazwyczaj bardzo dumni, a nawet nadają im szlachetne nazwy.

szczęście w życiu Czasem warto odpuścić, przestać się ścigać z innymi i zacząć dostrzegać pozytywy.

Idealizm

Przekonanie, że świat powinien być sprawiedliwy, ludzie uczciwi, a my powinniśmy cieszyć się powszechną sympatią. I narażamy się na nieustanną frustrację, obserwując, co się wokół nas dzieje.

Konsekwencja

Uparte trzymanie się zachowań i poglądów, które nam utrudniają życie. Kiedyś to się może sprawdzało, więc dalej usiłujemy działać tak samo, a nawet wkładamy w to mnóstwo wysiłku. Zamiast wyciągnąć wnioski i nauczyć się czegoś nowego, obrażamy się na sytuację.

REKLAMA

Przeczytaj też: Czy wiesz, jak być szczęśliwym?

Perfekcjonizm

Wiara, że istnieje jedynie słuszny sposób rozwiązania problemu albo wykonania jakiegoś zadania. W efekcie tracimy mnóstwo czasu na poszukiwanie nieistniejącego ideału i nic innego nas nie może zadowolić.

Rozwaga

Czyli czujne rozpoznanie zagrożeń, które czyhają na człowieka w każdej chwili – bakterie, wirusy, cholesterol, tłuszcze, konserwanty etc. i zabezpieczanie się przed wrogiem.

Uprzejmość

Absolutnie nie mówimy nikomu, że czegoś sobie nie życzymy. Oczywiście, wszyscy dookoła włażą nam na głowę, zwalają na nas swoje obowiązki, a w dodatku w ogóle się z nami nie liczą.

Mierzenie sił na zamiary

Stawianie sobie celów nie do zrealizowania. Mając 150 cm wzrostu, planujemy karierę w NBA, bo chcieć to móc. Efekt? Nieustannie ponosimy porażki, frustrujemy się, ale to przecież zły świat jest temu winien, a nie my.  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij