[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Ile czasu Cię kosztują: seks, choroby, piwo z kumplami

Tyle szumu i hałasu wokół tego seksu, a okazuje się, że przeciętny Polak uprawia go o wiele krócej niż ogląda telewizję. Sprawdź, na czym tracisz najwięcej cennego czasu i wyciągnij z tego wnioski.

Czas w życiu faceta
1,5 miesiąca swojego życia poświęcisz na seks.

Zaczynamy w 17. roku życia, kończymy, załóżmy, w 60. Razem 43 lata. Profesor Z. Izdebski twierdzi, że przeciętna to raz w tygodniu, po 30 minut z dojazdem i grą wstępną. Wychodzi 1118 godzin, czyli 46 i pół doby. Inaczej być nie chce, choć akurat na tym nikt normalny nie chciałby oszczędzać. Monotonia, nuda, osłabienie libido, zła dieta, zmęczenie, stres, kłopoty z erekcją – oto główni wrogowie naszego pożycia.

Z większością z nich walczy Men's Health, przekonując do zmian (wystarczy skorzystać, bo podajemy jak na tacy), z innymi da radę seksuolog lub inny lekarz. Np. regularne badanie prostaty po 40. może wydłużyć Twoje życie seksualne nawet o 10 lat. A co do samego seksu, wystarczy wydłużyć grę wstępną (ku zachwytowi Twojej partnerki) o pół godziny, aby zarobić dodatkowy miesiąc seksualnych radości.

10,8 gapisz się w telewizor

Wyliczenie jest proste: zaprzyjaźniasz się z ekranem, powiedzmy w wieku lat 6, więc do umownych 71 zostaje Ci 65 lat. 4 godziny dziennie to nie jest przesadzona dawka – sam policz: wiadomości, jedne, drugie, jakiś film wieczorem (z reklamami, rzecz jasna, więc o godzinę dłuższy), może jakiś meczyk i już się nazbierało.

Wychodzi 94 900 godzin, a więc prawie 11 lat! Co z tym fantem? – można by zapytać stylem jednego z telewizyjnych gwiazdorów. No cóż, wiadomo, że nic przyjemniejszego niż odmóżdżająca rozrywka, więc łatwo nie będzie, ale próbować warto. Pierwsze cięcie to wiadomości, fakty, serwisy i takie tam – nie zobaczysz niczego, czego byś wcześniej nie przeczytał w porannej prasie lub w internecie.

Już masz zarobioną godzinkę dziennie. Następną godzinkę przynosi odpowiedź na pytanie, ile razy w życiu można oglądać „Samych swoich” lub „Kevin sam w domu”? Tak czy owak, jeżeli obetniesz wgapianie się chociaż o połowę, jesteś 5 lat do przodu. 

 

REKLAMA

REKLAMA

Czas w życiu faceta
2,4 spędzisz na spotkaniach z kumplami

To kolejny element codzienności, który człowiek wydłużałby najchętniej w nieskończoność, a znowu wynik 2,4 (wbrew fałszywym oskarżeniom naszych dziewczyn, żon i kochanek, że niby tylko kumple nam w głowie) nie jest specjalnie imponujący.

Wyliczyliśmy go wg badań CBOS, w których przeznaczamy na spotkania ze znajomymi 8 h tygodniowo. Pomnożyliśmy to przez 55 lat aktywności i voila. Jeżeli tylko zapracowanie i brak czasu nie pozwala Ci pielęgnować przyjacielskich relacji, skorzystaj z naszych porad i wygospodaruj go więcej. Jeżeli natomiast są inne powody, dla których siedzisz sam w weekend, zrób rachunek sumienia.

Ludzie, otoczeni często oddanym gronem przyjaciół, śmiejący się w ich gronie, pomagający sobie nawzajem w kłopotach i przejmujący się czymś więcej niż tylko własnym życiem, są bardziej spełnieni i żyją dłużej. Z faktami nie wygrasz.

2,5 roku przekichasz i przekaszlesz.

Każde przeziębienie to 7 dni, 2 razy w roku przez 65 lat. I jest wynik. Hartuj się i szczep przeciw grypie. I nie wierz w to, że wirus grypy atakuje tylko zimą. 

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij