HBO Max zadebiutuje w Polsce w 2022 roku

Największy konkurent Netflixa pojawi się w Europie już 26 października. Pierwszymi krajami, które uzyskają dostęp do usługi będą Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Hiszpania i Andora. HBO Max będzie dostępne także w Polsce, jednak dopiero w 2022 roku. 

HBO Max w Polsce fot. materiały prasowe HBO

HBO Max to obecnie jeden z najprężniej rozwijających się serwisów streamingowych na świecie. Platforma zadebiutowała w maju 2020 roku w Stanach Zjednoczonych i obecnie posiada prawie 70 milionów subskrybentów w 40 krajach. Biblioteka HBO Max liczy ponad 2000 filmów i prawie 600 seriali oraz programów telewizyjnych. 

REKLAMA

Właścicielem HBO Max jest koncern WarnerMedia, przez co w ofercie platformy nie brakuje hollywodzkich hitów od Warner Bros, DC czy Cartoon Network.

Włodarze HBO Max planują kontynuować międzynarodową ekspansję. Dzisiaj ogłoszono, że platforma zostanie zaprezentowana europejskiej publiczności już w październiku br. W trakcie wirtualnego eventu poznamy zarówno sam serwis, jak i ofertę programową oraz cennik.

Uruchomienie HBO Max w Europie to dla nas historyczny moment – powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International – Filmy i seriale wyprodukowane przez spółki należące do WarnerMedia, takie jak „Harry Potter”, „Gra o tron” ​​czy „Teoria wielkiego podrywu” mają swoich fanów w całej Europie. Serwis HBO Max został stworzony po to, aby zapewnić możliwość wygodnego i intuicyjnego oglądania ulubionych produkcji, jak również pozostałych znakomitych tytułów dostępnych w jego ofercie programowej". 

HBO Max – kiedy w Polsce?

W 2022 roku serwis zostanie uruchomiony na kolejnych europejskich rynkach. HBO Max trafi do: Bośnii i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Mołdawii, Czarnogóry, Macedonii Północnej, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii oraz Polski

Unikalne i ekskluzywne połączenie kultowych produkcji Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network czy Max Originals, w tym także naszych produkcji lokalnych, stworzy serwis streamingowy, który pokochają fani w Europie – powiedziała Christina Sulebakk, General Manager HBO Max EMEA. – Widzimy ogromny potencjał we wprowadzeniu w Europie tego bogatego programowo i całkowicie nowego serwisu streamingowego".

Przy okazji ogłoszenia zaprezentowano też nowy zwiastun serwisu. Zobacz, jakie produkcje pojawią się w ofercie HBO Max:

Serwis będzie dostępny zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla obecnych subskrybentów HBO GO (również dla tych, którzy korzystają z usługi za pośrednictwem operatora).


Źródło: HBO

Zobacz również:
Czy mając ponad 35 lat, można utrzymywać się w życiowej formie? Jak najbardziej. Zobacz, jak robi to Krzysztof Nikonowicz, który pokonał swoich konkurentów w ostatnich crossfitowych zawodach Polish Chamipionships.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA