[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Elite Forza: elitarni ochroniarze VIP-ów

Oni chronią wysoko postawionych Włochów, Ty – najbliższych i siebie. Wykorzystaj system, zgodnie z którym trenują, a będziesz równie skuteczny, co elitarni agenci.  

elite forza fot. Shutterstock
Roberto Testa jest jednym z agentów odpowiedzialnych za osobiste bezpieczeństwo ludzi z włoskiej elity społecznej i politycznej. Do jego klientów należą m.in. XYZ i ASD. W kraju o tak niestabilnej gospodarce i wysokim poziomie korupcji, z rozwiniętą przestępczością zorganizowaną i długą historią politycznych porwań oraz morderstw, musi nieustannie zachowywać wzmożoną uwagę.

Podczas zmian, trwających nawet po 14 godzin, jest jak cień swego klienta, bez przerwy niepostrzeżenie zbierając informacje, szacując zagrożenia i planując ewentualne trasy ucieczki. Testa, były komandos włoskiego odpowiednika brytyjskich oddziałów specjalnych SAS, ma już na karku pięćdziesiątkę. Twierdzi, że to dobry wiek dla ochroniarza, ponieważ w tym fachu najbardziej liczą się dziesiątki lat taktycznego doświadczenia.

Nie ma jednak cudów: ciało nie ma już młodzieńczej sprawności, odzywają się też stare rany. Dlatego Testa i jego ekipa trenują w systemie Tacfit, który opracowano w ostatnim dziesięcioleciu na podstawie doświadczeń amerykańskich i izraelskich sił specjalnych oraz oddziałów antyterrorystycznych ratujących zakładników.

Trening wyrabia specyficzny rodzaj sprawności. Testa potrzebuje wytrzymałości, żeby zachować niesłabnącą koncentrację przez długie godziny żmudnej pracy, podczas których niewiele się dzieje. Musi być w każdej chwili gotowy, aby w sytuacji zagrożenia błyskawicznie przejść w tryb działania, pozwalający ewakuować swojego klienta bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu.

REKLAMA
 

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij