Dzień Kobiet - 5 pomysłów na prezent dla zapominalskich

No dobra, jak co roku zaskoczył Cię Dzień Kobiet, a argument, że to komunistyczne święto wykorzystałeś już ostatnim razem. Masz jeszcze pół dnia, żeby Twoja dziewczyna poczuła się wyjątkowo. Men’s Health rzuca Ci pięć kół ratunkowych. Wybierz to, które najbardziej pasuje do Twojej dziewczyny i do zasobności Twojego portfela.

Dzień kobiet shutterstock.com

1. Masaż na dzień kobiet

Przyznajemy się bez bicia, że to trochę banalne, ale Twoja wybranka nie wspomni o tym nawet słowem, jeśli sprawnymi ruchami rąk sprawisz, że zapomni o bożym świecie. Dla porządku przypominamy, że na tym etapie powinieneś trzymać się jej pleców. A żeby cały plan nie wyglądał na chaotyczną improwizację Pana Zapominalskiego, musisz poczynić pewne przygotowania. Relaksująca muzyka, olejek do masażu (lub zwykła oliwka dla dzieci), miękki ręcznik na łóżku i przygaszone światło to absolutna podstawa. Odrobina alkoholu też nie zaszkodzi. 

W czasie, gdy ona będzie rozkoszować się chwilą, Ty możesz wykazać się erudycją i opowiedzieć jej, że szlachetna sztuka masażu stosowana była już w starożytnych Chinach 3000 lat p. n. e., że w antycznej Grecji wspominał o niej w swoich księgach słynny Hipokrates, a pierwszy podręcznik masażu stworzył w XVIII wieku, a jakże, francuski lekarz Clement Joseph Tissot.

A technika? Poprawne wykonanie masażu to nie żadna filozofia. Wystarczy opanowanie czterech prostych ruchów i możesz śmiało zaczynać. Jesteś pojętnym uczniem? Gdy poziom jej błogości sięgnie zenitu, zaproponuj masaż erotyczny. Nie powinna mieć oporów.

Dzień kobiet shutterstock.com

2. Kolacja 

"Przez żołądek do serca", czyli kolejny pomysł, który raczej nie wygrałby konkursu na innowacyjność roku, ale tu nie ma co wymyślać prochu, tu trzeba działać i to szybko. Sam wiesz najlepiej, co Twoja luba najchętniej widziałaby na talerzu, więc zostawimy Ci w tej kwestii wolną rękę. (gdybyś potrzebował instrukcji krok po kroku - tu znajdziesz ciekawe pomysły Pascala Brodnickiego)

Pomyśl o jej zaskoczeniu, gdy wróci z pracy wściekła na Ciebie, że miałeś czelność zlekceważyć największe - zaraz po jej urodzinach i walentynkach - święto roku, a zamiast tłumaczącego się głupio gamonia zastanie kolację złożoną z jej ulubionej potrawy w asyście wybornego wina. Szach mat.

Jako starzy kumple doradzimy również, że istnieje cała masa produktów, które łatwo podkręcą atmosferę i pomogą zakończyć kolację w sypialniPamiętaj jednak o dwóch rzeczach. Po pierwsze, kłamstwo ma krótkie nogi i zamówienie restauracyjnego żarcia, po czym sprzedanie go jako własnego rękodzieła raczej nie ujdzie Ci na sucho. Po drugie, jeśli masz naprawdę mało czasu, skorzystaj z naszego przepisu na tartę ze szpinakiem i łososiem w 5 minut. To wystarczy.

Dzień kobiet shutterstock.com

3. List miłosny

To naprawdę może być strzał w dziesiątkę, bo pewnie jedyne listy jakie dostaje Twoja partnerka to ponaglenia z banku lub elektroniczna korespondencja od szefa z wdzięcznym tytułem ASAP.

Ponadto otrzymanie listu miłosnego będzie spełnieniem jednego z jej dziewczęcych marzeń. Teraz do zrealizowania zostaną już tylko ślub w Wersalu, bycie księżniczką lub piosenkarką oraz gromadka pięknych dzieci hasająca po podmiejskiej willi z basenem. Z górki. 

Ale wróćmy na ziemię i do Twojego epistolograficznego debiutu. Kilka słów na kartce papieru ma moc większą niż setki róż, wykwintne kolacje i luksusowe prezenty. Dlaczego? Ano dlatego, chłopie, że będzie to deklaracja uczuć i intymne wyznanie odnoszące się do Waszego związku - to dla kobiet cenniejsze niż złoto. 

Znajdą się oczywiście złośliwi, którzy stwierdzą, że od teraz ona będzie miała wszystko na piśmie, ale złośliwcami się nie przejmuj. Weź do ręki kawał porządnej jakości papieru, wymóżdż kilka sensownych zdań i wpleć w nie jak najwięcej "kocham", "piękna", "wyjątkowa", "na zawsze" i "jedyna". To musi wypalić. 

Dzień kobiet shutterstock.com

4. Pakiet SPA

Każda kobieta, bez wyjątku, lubi się czuć zadbana i lubi, kiedy ktoś się nią zajmuje. To dlatego gabinety kosmetyczne, fryzjerzy, gabinety masażu etc. prowadzą zapisy na kilka tygodni naprzód. Godzina manicure, pedicure, masażu, czy innych tajemniczych zabiegów to dla nich przyjemność porównywalna z oglądaniem finału Ligi Mistrzów dla faceta.

Różnica polega na tym, że W lidze Mistrzów to Ty musisz się dostosować do daty, a ona może sobie iść na relaksujące zabiegi, kiedy tylko chce. No, może niezupełnie, bo dzisiaj prawdopodobnie nigdzie już nie znajdziesz wolnych terminów. Pamiętaj jednak, że bardziej niż synchronizacja w czasie liczy się gest.

Dlatego zamów jej voucher na zabiegi pielęgnacyjne online. Wybór jest ogromny wystarczy pogrzebać chwilę w internecie. Interesujące przeglądy ofert z różnych rejonów Polski znajdziesz na przykład na jednej ze stron, które wyskoczą Ci po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła "voucher spa". Ceny od 200 zł w górę, zależy, czy wybierzesz masaż, czy dwudniowy pobyt we dwoje w uroczym spa gdzieś z dala od ludzi. Radzimy wybierać vouchery typu OPEN – datę i szczegółowy rodzaj zabiegu pozostaw do wyboru wybrance.

[Gdyby wróciła zrelaksowana i miała ochotę na igraszki, zobacz, jak kobiety pieszczą kobiety. W końcu one wiedzą najlepiej, co jest przyjemne.]

Dzień kobiet shutterstock.com

5. Biżuteria

Niezbadane są wyroki boskie oraz gust kobiety. Nas doświadczenie uczy, że trafienie z wyborem pierścionka/bransolteki, obrączki (nie mówimy o ślubnej!), czy zawieszki, która spodobałaby się bez zastrzeżeń, graniczy z cudem. Dlatego jeszcze dziś po południu, przyjdź z kwiatami i powiedz, że miałeś pomysł, żeby jej kupić coś ładnego i niepraktycznego, ale nie chciałeś spudłować i zaproś ją na zakupy do sklepu z biżuterią.

Żeby uniknąć krępującej sytuacji, uprzedź, jaki masz budżet, i pozwól jej wybrać. Gdy już coś znajdzie, obsyp ją komplementami i przejdź do punktu 1 lub 2. Powodzenia.

Zobacz również:
REKLAMA